Targi MWC już za nami i oprócz zaprezentowanych tam urządzeń w pamięci zapadnie nam jeszcze coś innego. Targi targami, urządzenia urządzeniami, ale żadna impreza nie mogłaby odbyć się bez pięknych kobiet. A tych na tegorocznej imprezie Mobile World Congress w Barcelonie nie brakowało, czego dowodem jest nasza galeria.

Na tegorocznych targach MWC w Barcelonie poznaliśmy mnóstwo nowych i ciekawych urządzeń, które już niebawem trafią do sprzedaży. Poznaliśmy przede wszystkim najnowszego flagowca Galaxy S 5 od Samsunga i trzy gadżety osobiste jak Gear 2, Gear 2 Neo i Gear Fit, stworzony z myślą o osobach aktywnie spędzających czas. Na targach nie zabrakło też firmy Sony z odświeżoną wersją smartfonu i tabletu Xperia Z2, nowym średniakiem Xperia M2 i opaską Smart Band, a także firmy LG między innymi z LG G2 mini , G Pro 2 i nową serią smartfonów L Series III. Najbardziej zaskoczył mnie jednak Huawei ze swoim 7-calowym tabletem MultiPad X1, który wyróżnia się niską wagą (239 g), bardzo jasnym ekranem FullHD i baterią o pojemności 5000 mAh.

Czym jednak byłyby jakiekolwiek targi bez pięknych dziewczyn, które często przyciągają oko bardziej niż konferencje czy prezentowane na nich urządzenia. Muszę przyznać, że było na kim oko zawiesić 😉 Z resztą, zobaczcie sami na poniższych zdjęciach? Która hostessa jest według Was najładniejsza? Czy hostessy z MWC 2014 prezentowały się lepiej niż te na IFA w roku ubiegłym?

[nggallery id=267]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Najładniejsze dziewczyny z targów MWC 2014 (galeria)”

  • itakwamnieda
    18 marca 2015 at 10:14

    i co dały wam D#y?