Tak zwany Brand Store to oficjalny, firmowy sklep Samsunga, gdzie znajdziemy najnowsze urządzenia, akcesoria i fachową obsługę. Na całym świecie jest kilka takich miejsc, ale ich liczba szybko się zwiększa, także za sprawą Polski. Cieszy fakt, że do dwóch salonów, które są już w Warszawie i Poznaniu dołączy niebawem jeszcze jeden. Tym razem przyszedł czas na Kraków.

Otwarcie salonu firmowego nie jest bez przyczyny. Inauguracja pierwszego Brand Store odbyła się w Warszawie (Centrum Handlowe Arkadia) podczas polskiej premiery Samsunga Galaxy S 4. Drugi sklep został otworzony w Poznaniu i to wydarzenie można połączyć z wprowadzeniem na polski rynek Samsunga Galaxy Note 3 i pierwszego smartwatcha firmy, Galaxy Gear. Już za około 3 tygodnie do Polski ma zawitać Samsung Galaxy S 5 i być może otwarcie nowego salonu jest powiązane właśnie z premierą najnowszego flagowca.

 

Nowy Brand Store ma pojawić się w stolicy małopolski Krakowie, a uroczyste otwarcie zaplanowane jest na 4. kwietnia. Takie informacje są jak najbardziej oficjalne, ponieważ zostały potwierdzone przez samego Rzecznika firmy Samsung Electronics Polska w rozmowie na Twitterze. Póki co nie wiadomo jeszcze kto będzie operatorem nowego Brad Store’u. W Warszawie jest to Sferis, a w Poznaniu Matrix Media.

Co więcej, Robert na swoim blogu poinformował, że docelowo w Polsce ma być aż 6 firmowych sklepów Samsunga. Chciałbym, żeby kolejnym miastem były Kielce, ale patrząc racjonalnie na rozlokowanie obecnych salonów, jest to bardzo mało prawdopodobne.

źródło: Twitter (Samsung Polska) przez RobertNawrowski

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 replies on “Kraków! Co? Nowy Samsung Brand Store się szykuje”

 • VS
  19 marca 2014 at 14:29

  Fajnie by było gdyby otworzyli jeden w Sandomierzu

  • Krzysztof Nawrot
   19 marca 2014 at 15:02

   Nikłe szanse, jeszcze mniejsze niż w przypadku Kielc. Większe miasta pewnie brane są po uwagę. Podobno kolejny będzie Gdańsk, później może Wrocław?

 • kaz
  20 marca 2014 at 09:58

  No właśnie, Samsungu nie zapomnij o Wrocławiu!

  • Krzysztof Nawrot
   20 marca 2014 at 15:10

   Chodzą słuchy, że kolejny ma być Gdańsk. Może na premierę Note 4?

 • Grzesiek
  20 marca 2014 at 13:37

  Wiadomo może gdzie w Krakowie? :>

  • pezet
   26 marca 2014 at 13:17

   w galerii krakowskiej

 • WW
  9 kwietnia 2014 at 18:21

  W Galerii Katowickiej chyba też się coś podobnego szykuje…