Kiedy byłem dwa dni temu w Warszawie na jednym ze słupów reklamowych zauważyłem Spider-Man’a spoglądającego na przechodzących ludzi. Z początku pomyślałem, że to może znowu Wardęga postanowił wcielić się w jednego z super bohaterów, ale później zdałem sobie sprawę, że przecież zbliża się premiera kolejnego filmu Niesamowity Spider-Man i to taka forma reklamy. Wraz z pojawieniem się filmu w kinach na nasze urządzenia mobilne trafi gra o przygodach Człowieka-Pająka. W sieci pojawił się krótki trailer prezentujący wspomnianą grę. 

Większość gier stworzonych na podstawie filmu to niezbyt udane produkcje, krótkie, robione „na szybko” i przeładowane mikropłatnościami. Choć w pierwszej części Niesamowitego Spider-Mana trzeba było słono płacić za dodatkowe udogodnienia, gra nadrabiała niezłą oprawą graficzną i bardzo rozbudowanym światem. Podobnie będzie w grze The Amazing Spider-Man 2, gdzie możemy swobodnie latać po całym Nowym Yorku i brać udział w dynamicznych akcjach, szczególnie, gdy toczymy walkę z kilkoma przeciwnikami na raz. Grafika jak i oprawa audio również stoi na najwyższym poziomie, podobnie jak to miało miejsce w części pierwszej.

Najnowsza gra od Gameloftu będzie dostępna na różne platformy jak Android, iOS i Windows Phone. Cena nie jest jeszcze znana, ale patrząc na inne produkcje gier od francuskiego dewelopera, Spider-Man może kosztować około 20 złotych. Gra trafi do sprzedaży 17. kwietnia. 

Jeśli ktoś nie grał w pierwszą część Spider-Mana, można ją zakupić tutaj.

źródło: YouTube (Gameloft)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “The Amazing Spider-Man 2 zadebiutuje na Androida 17. kwietnia”

  • Bartoosh21
    27 maja 2014 at 09:49

    gdyby jeszcze za te 20zł była to gra bez mikropłatności ;/