Co wspólnego ma świat nowych technologii i piękna kobiet? Bardzo dużo. Samsung zaprasza do odwiedzenia bloga pieknieproste.pl gdzie możecie poznać wyjątkowe kobiety, gdzie w życiu codziennym towarzyszy im nowa technologia jaką daje Samsung.

Niezwykła kampania odbiegająca od standardowych opowiada o życiu projektantki, Justyny Żmijewskiej, a w przyszłości innych ciekawych osób. Codzienne zmagania z wyzwaniami i napiętym grafikiem ułatwia jej Samsung Galaxy Note 3 oraz Galaxy Gear. Oprócz inspirujących historii przewidziano również konkursy, w których będzie można wygrać koszulki z kolekcji Riny Cossack.

Organizowany jest również cykl spotkań gdzie będzie można spotkać się z konsultantkami i poznać bardzo ciekawe kobiety, a wszystko to by dowiedzieć jak piękne i proste są nowe technologie Samsung.

  • 05.04 – 19.04: Warszawa – C. H. Złote Tarasy, Wrocław – Galeria Dominikańska
  • 23.04 – 05.05: Poznań – Stary Browar, Gdańsk – Galeria Bałtycka
  • 07.05 – 20.05: Katowice – C. H. Silesia, Kraków – C. H. Bonarka
  • 22.05 – 05.06: Kraków – Galeria Krakowska
  • 07.06 – 18.06: Łódź – C. H. Manufaktura, Gdańsk – Galeria Morena

[nggallery id=346]

To nie wszystko. Partnerem ww. spotkań jest T-Mobile, który ma dla Was niespodziankę. Każda z Pań, która kupi Samsunga Galaxy S5 podczas tej specjalnej kampanii w konkretnych centrach handlowych dostanie torbę projektu Gosi Baczyńskiej, która została stworzona z myślą o wydarzeniu T-Mobile fashion. Jeśli natomiast zdecydujecie się na coś innego z pozostałych produktów Samsung w ofercie T-Mobile otrzymacie elegancką okładkę do swojego nowego smartfona. Można ją zaprojektować na stronie cover.samsung.pl.

Zapraszamy na bloga pięknieproste.pl oraz na na Instagram Samsung Polska, gdzie możecie znaleźć ciekawe zdjęcia z tego projektu.

źródło informacji i zdjęć: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Pięknie Proste – coś specjalnie dla kobiet”

  • piotr
    26 kwietnia 2014 at 12:32

    ok