Rynek smartfonów wcale nie opiera się głównie na urządzeniach typu high-end, które są wyposażone w najnowsze podzespoły i różne inne „wodotryski”. Większość osób kupuje telefony z tak zwanej niskiej lub średniej półki. Smartfony z tej właśnie półki można nabyć już za przysłowiową „złotówkę” przy nie wygórowanym cenowo abonamencie. Według mnie Samsung od kilku lat przoduje w tej kategorii cenowej, dlatego bardzo często wprowadzają kolejne low-endy.

Nowy low-end Samsunga, który został oznaczony symbolem SM-G350E został wysłany do testów do Indii, co wynika z poniższego zdjęcia. Ma podobno pracować na systemie Android w wersji 4.4.2 KitKat. Według serwisu GadgetsToUse ma mieć na pokładzie dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz, który będzie wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Przestrzeń na pliki użytkownika ma wynosić 8GB, ale z tego fizycznie będzie dostępnych około 5 GB. Samsung SM-G350E został wyposażony także w aparat o matrycy 5 MP oraz przednią kamerkę VGA (amatorzy selfie nie będą zadowoleni). Wspomniany model ma mieć także ekran o przekątnej 4,3 cala o rozdzielczości 480×800 pikseli.

SM-G350E / fot. SamMobile
SM-G350E / fot. SamMobile

Prawdopodobna cena nowego Samsunga ma wynosić ok. 103 dolarów. Myślę, że będzie to całkiem fajny smartfon dla osób, które nie mają wielkich wymagań od swojego telefonu i chcą go kupić na przyzwoite pieniądze. Jak twierdzi serwis SamMobile Samsung chce, aby ten model zagroził niedawno zaprezentowanej Moto E, która jest dość tanim i całkiem dobrym smartfonem.

źródło: SamMobile.com Zauba.com
źródło grafiki: HDWallPhotos

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 replies on “Nowy low-endowy Samsung z 4,3-calowym ekranem (SM-G350E)”