Może niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy, ale firma Samsung jest mocno związana ze sportem. Południowokoreański producent jest głównym sponsorem angielskiego klubu Chelsea Londyn i jak dobrze pamiętacie, był głównym partnerem Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Zbliżają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Brazylii i tego wydarzenia Samsung też nie mógł przegapić. Tym razem szykuje specjalną aplikacją dla fanów tego sportu. 

Mundial to największe wydarzenie w piłki nożnej, które zgromadzi tysiące osób na trybunach i miliony przed telewizorami i innymi odbiornikami. Przed nami miesiąc największych emocji i piłkarskich zmagań między najlepszymi drużynami na świecie. Mecz otwarcia odbędzie się już 12. czerwca, czyli za niecałe 3 tygodnie. W tym czasie trzeba być na bieżąco, a najlepiej to zrobić mając smartfon z internetem i specjalną aplikacją.

Samsung Kick – tak nazywa się aplikacja od Samsunga, która da nam dostęp do całego świata piłki nożnej. Program dostarcza nam wyniki na żywo, szczegółowe rankingi i statystyki dotyczące drużyn i zawodników, a także informacje o najważniejszych rozgrywkach ligowych na świecie. Rzecz jasna użytkownik będzie miał także dostęp do wszystkich wydarzeń i meczy związanych z Mistrzostwami Świata w Brazylii, jak tylko się rozpoczną. Wszystkie dane będą serwowane w czasie rzeczywistym, więc użytkownik będzie miał stały wgląd w to co dzieje się na boisku prosto z pozycji smartfonu lub tabletu. Użytkownik ma mieć na bieżąco aktualizowane informacje na temat swojej ulubionej drużyny i zawodników, które będzie mógł dalej przesyłać dzięki portalom społecznościowym.

[nggallery id=413]

Aplikacja Samsung Kick jest obecnie w wersji testowej, ale jak twierdzi serwis imidoresc.ro, program działa całkiem sprawnie  i jest niewiele błędów, które można naprawić za pomocą aktualizacji. Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery aplikacji, ale na pewno pojawi się ona jeszcze przed startem Mistrzostw Świata. Zapewne będzie dostępna w Samsung Apps dla smartfonów i tabletów Galaxy.

Co myślicie o tej aplikacji? Chcielibyście ją mieć na swoim urządzeniu?

źródło: imidoresc przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *