Trochę ponad tydzień temu ruszyliśmy z konkursem, gdzie do zgarnięcia była atrakcyjna zniżka na zakup dedykowanego etui do smartfonu Galaxy z własną grafiką. Zniżka nie byle jaka, bo aż 100-procentowa, co w połączeniu z darmową wysyłką sprawiało, że etui mogliśmy dostać całkowicie za darmo. Konkurs już się zakończył, więc najwyższy czas poznać wyniki.

Jakiś czas temu Samsung razem z firmą Imageware umożliwił swoim klientom stworzenie obudowy na smartfon Galaxy z własnoręcznie zaprojektowanym nadrukiem. Postanowiliśmy zatem Wam to ułatwić i otrzymaliśmy kilka kodów rabatowych, uprawniających do 100-procentowej zniżki przy zakupie jednej sztuki. Brzmi zachęcająco? Oczywiście, że tak, chociaż przyznam szczerze, że frekwencja tego nie pokazała. Mamy wyniki i trochę przykro nam pisać, że nagród było więcej niż… uczestników, którzy zgłośili się do konkursu. Z drugiej jednak strony wszyscy, którzy wzięli w nim udział zgarnęli nagrody, więc pod tym względem konkurs można uznać za udany 😉

Do rozdania mieliśmy 5 kodów rabatowych, więc łatwo można obliczyć, że nagrodę mogło zdobyć 5 uczestników. Zasady były proste – wystarczyło opublikować konkursowy wpis na Facebooku lub Twitterze, przesłać do nas bezpośredni link i poprosić znajomych o polubienie/udostępnienie w celu zdobycia jak największej ilości punktów. Wydaje nam się, że wiele osób zapomniało o tym drguim kroku, bo na naszą skrzynkę dotarły tylko… 4 wiadomości z linkiem. Co się stało? Czy zasady jednak nie były tak proste? A może jest inny powód takiej sytuacji? Jeśli macie jakieś propozycje co usprawnić, co zmienić, jak prowadzić przyszłe konkursu to dajcie koniecznie znać. A teraz najwiażniejsze – poznajcie czterech szczęśliwców, którzy zgarnęli 100-procentowe kody rabatowe.

ZWYCIĘZCAILOŚĆ PUNKTÓW
Łukasz B.193 punkty
Radek K.161 punktów
Szymon Ł.96 punktów
Bartłomiej M.73 punkty

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nagrody w postaci unikalnych kodów rabatowych na 100% zniżki zostaną wysłane drogą mailową.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 replies on “100% zniżki na własną obudowę – WYNIKI KONKURSU”

 • Szymon
  21 czerwca 2014 at 22:37

  Bo trzeba czytać ze zrozumieniem a to chyba boli :-

 • Radek Kędzia
  22 czerwca 2014 at 11:44

  Zostala jedna klapka można zrobic dla nich latwiejszy konkurs np narysuj kółko 🙂

 • J. Małkowski
  24 czerwca 2014 at 23:26

  Szkoda że przegapiłem konkurs 🙁 liczę że załapie się jeszcze na jakiś. Pozdrawiam

 • Bartłomiej M
  26 czerwca 2014 at 06:44

  Ciekawe czy przesyłka dotrze do mnie w tym tygodniu bo zamawialem w niedziele :p

  • Radek Kędzia
   30 czerwca 2014 at 12:30

   Do mnie jeszcze nie dotarla :p

 • Bartłomiej M
  1 lipca 2014 at 06:36

  Do mnie dotarła. To jest chyba poliwęglan czy nie ? 😀