Co może być lepszego od darmowego tabletu? Dwa darmowe tablety. Tak na poważnie to Samsung przygotował świetny konkurs gdzie musimy wykazać się pewnymi zdolnościami, a nagrodą jest właśnie Galaxy Tab S. Konkurs jest o tyle ciekawy, że nie narzuca żadnych większych restrykcji, a wszystko co musimy zrobić to przedstawić swoją interpretację graficzną hasła promującego urządzenie.

Kolor niech żyje!„, to hasło musimy przedstawić w postaci grafiki. Konkurs rozpoczął się 05.07.2014 roku, czyli dwa dni temu, ale trwa aż do końca bieżącego miesiąca. Pula nagród jest imponująca. Zwycięzca otrzymuje Galaxy Tab S 10.5 oraz smartfona Galaxy Note 3. Kolejne miejsca nagradzane są również zestawami tablet + smartfon. Drugie miejsce otrzymuje Galaxy Tab S 10.5 oraz Galaxy Note 3, a trzecie Galaxy Tab S 8.4 oraz Galaxy Note 3. Jest o co walczyć biorąc pod uwagę, że zwycięskie prace będą prezentowane w przestrzeniach publicznych oraz w kampaniach reklamowych koreańskiego producenta. Dzięki temu możemy również zaistnieć w świecie projektów graficznych.

Prace należy nadsyłać ma adres [email protected] między innymi w formacie *.jpeg lub *.psd o rozdzielczości 300 dpi. W tytule maila należy wpisać hasło Konkurs Mural. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie konkursu, a regulamin pod tym adresem. Liczymy na Was, do dzieła!

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *