„Kolor Niech Żyje!” – pod takim hasłem swój nowy konkurs rozpoczął Samsung. Dokładniej jest to konkurs skierowany do grafików, graficiarzy, malarzy i wszystkich ludzi pragnących stworzyć coś niesamowitego i przy okazji zgarnąć jeden z najnowszych tabletów Galaxy Tab S. Wystarczy stworzyć pracę graficzną – projekt muralu – który będzie widniał na jednym z budynków przy ulicy Polnej w centrum Warszawy. Gotowi? Jeśli tak to do dzieła!

Nowe tablety Galaxy Tab S posiadają znakomity ekran wykonany w technice Super AMOLED i to właśnie ten element łączy urządzenia z konkursem. Praca ma mieć szeroką gamę kolorów i jak najlepiej nawiązywać do hasła przewodniego konkursu – „Kolor niech żyje!”.

Ogólne zasady konkursu

Jak już wspomniałem na początku, w konkursie trzeba stworzyć projekt graficzny nawiązujący do hasła konkursu – „Kolor niech żyje”Ze strony konkursu musimy pobrać obrys ściany i tam umieścić naszą grafikę. Plik trzeba zapisać w formacie rastorowym lub wektorowym jak .jpg, .ai czy .psd w roździelczości powyżej 300 dpi. Prace nalezy przesyłać na adres [email protected], w tytule koniecznie wpisując „Konkurs Mural”. Pamiętajcie, że prace można nadsyłać w terminie od 5 lipca do 31 lipca 2014r.

Uwaga! W tym jak i prawie każdym innym konkursie udział mogą wziąć tylko osoby fizyczne posiadające zdolność prawną, czyli innymi słowy osoby, które ukończyły 18 rok życia.

Kolor niech żyje! - Konkurs Samsung
Kolor niech żyje! – Konkurs Samsung / fot. Samsung

 

Nagrody

Nagrodą za pierwsze miejsce jest przede wszystkim umieszczenie pracy na graficznym muralu, który pojawi się w sierpniu przy ulicy Polnej w Warszawie. Ponadto zwycięzca otrzyma jeden z najnowszych „amoledowych” tabletów – Galaxy Tab S 10.5 LTE i dodatkowo Samsung Galaxy Note 3. Wyróżnieniem za drugie miejsce jest takie samo, a za trzeci stopień podium uczestnik zgarnie 8,4-calową wersję tabletu Galaxy Tab S z LTE i Galaxy Note 3. Trzeba przyznać, że nagrody są niezwykle atrakcyjne. W dokładnym regulaminie przeczytałem, że realizacja muralu w naszej stolicy to ponad 87 tysięcy złotych, a koszt pozostałych nagród wynosi 2299 złotych i około 2000 złotych, odpowiednio za tablet Galaxy Tab 10.5 z LTE i Galaxy Note 3.

Link do konkursu i obrysu ściany znajdziecie na oficjalnej stronie i pamiętajcie też o obowiązku zapoznania się z regulaminiem konkursu. Co ciekawe, nadesłane prace przez użytkowników nie są dla nikogo tajemnicą i można je oglądać na wspomnianej przed chwilą stronie. To jak, która grafika najbardziej Wam się podoba? Weźmiecie udział w konkursie?

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *