Czy jest obecnie bardziej wyczekiwane urządzenie od Galaxy Note 4? Jego premiera ma odbyć się już za około 6 tygodni, więc nic dziwnego, że coraz więcej pojawia się informacji na jego temat. Ostatnio pojawiła się w sieci ciekawa lista z plikami APK, która uchyla rąbka tajemnicy o funkcjach i usługach w przyszłym tabletofonie. 

Już pod koniec maja pisaliśmy o kilku nowych funkcjach, które mają pojawić się w Galaxy Note 4. Część z nich jak chciażby Download Booster czy Ultra Power Saving Mode już znamy, bo pojawiły się razem z Galaxy S5. Ostatnio pojawiły się nawet informacje o skanerze tęczówki oka, czujniku promieniowania ultrafioletowego, a nawet technologii ultradźwięku, która ma trafić do rysika. Nie ma wątpliwości, że nawet jak tylko kilka z tych rzeczy się potwierdzi to Galaxy Note 4 będzie pod względem funkcjonalności prawdziwym „killerem”.

Dzięki @evleaks, który udostępnił listę plików APK, które pochodzą podobno z Galaxy Note 4. Lista jest całkiem spora, a na podstawie nazw zamieszczonych na niej plików możemy domyślać się w jakie funkcje zostanie wyposażony przyszły Note. Niektóre opcje są oczywiste jak przykładowo usługa głosowa (VoiceNote4T.apk) czy Samsung Music (SamsungMusic_20.apk), ale inne zdradzają więcej niż nam się wydaje. Szczególną uwagę warto zwrócić na pozycje SStudio_WQHD_K.apk i PhotoStudio_WQHD_K.apk, które nie tylko informują o obecności aplikacji S Studio i Photo Studio, ale także potwierdzają rozdzielczość WQHD (2560 x 1440 pikseli) w Galaxy Note 4.

Mamy także informacje o funkcjach stricte związanych z aparatem o czym świadczą pliki APK o nazwie „OutOfFocusViewer” i „SmartSelfShot”. Można także przypuszczać, że „VRSVC” i „HermesService” może mieć związek z obsługą okularów rozszerzonej rzeczywistości Gear VR, które były bohaterem jednego z ostatnich wpisów.

Galaxy Note 4 ma podobno zostać oficjalnie zaprezentowany na początku września i będzie go można zobaczyć na targach IFA 2014 w Berlinie. Czekacie na premierę?

źródło: evleaks przez GSMArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 replies on “Galaxy Note 4 z ekranem o rozdzielczości WQHD, to już niemal pewne”

 • 19 lipca 2014 at 18:30

  Czekamy! xD

 • ravagehd
  19 lipca 2014 at 20:49

  Jak zmienić Note3 to tylko na N4!

 • seba
  22 lipca 2014 at 15:26

  Note 2 dostał dzisiaj aktualizacje do romu 4.4.2.

  • 23 lipca 2014 at 12:32

   a możesz podesłać screeny potwierdzające? Bo w sieci jest zamieszanie odnośnie tej aktualizacji dla N2

  • 23 lipca 2014 at 12:51

   I czy to XEO 4.4.2 jest? Daj znać 🙂