Już za kilkadziesiąt godzin na naszych urządzeniach mobilnych wylądują żołnierze sił specjalnych w kolejnej odsłonie rewelacyjnego FPS od Gameloft. Modern Combat 5: Blackout to już piąta część gry, której premiera przewidziana jest na najbliższy czwartek. Niewątpliwie będzie to jedno z większych wydarzeń z branży gier mobilnych, więc francuski producent ma powód do dumy. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawił się kolejny świetny trailer.

Seria Modern Combat już dawno została okrzyknięta najlepszą i najładniejszą grą typu First-person shooter, która kiedykolwiek powstała na urządzenia mobilne. Jeśli ktoś grał w poprzednią część – Modern Combat 4: Zero Hour to na pewno podziela moje zdanie. Gra charakteryzuje się niesamowitą oprawą audio-wizualną, szczegółowością i złożonością, a także różnorodnością misji. W najnowszej części niczego z tych rzeczy nie zabraknie, a śmiem twierdzić, że będzie jeszcze lepiej (na pewno pod względem grafiki). Gra po raz kolejny przeniesie nas w świat walki między siłami specjalnymi, a wrogimi oddziałami terrorystów, którzy zagrażają całemu światu bronią atomową. Z pewnością nie zabraknie dynamicznej akcji i długiej wymiany ognia.

O Modern Combat 5: Blackout pisaliśmy już tydzień temu, kiedy to Mariusz przedstawił Wam swoją opinię na temat gry i to, czego możemy się po niej spodziewać. Premiera gry  na platformę Android i iOS odbędzie już 24. lipca, a na Windows Phone zjawi się w późniejszym terminie. Jak wynika z dotychczasowych informacji, w grze znajdziemy kampanię dla jednego gracza i tryb multiplayer, ale co najciekawsze, najnowsza odsłona ma być pozbawiona systemu mikropłatności. Podobno Gameloft swoją najnowszą produkcję wyceni na 6,99 dolarów, więc w Polsce  zapłacimy około 22-25 złotych.

Czekacie na Modern Combat 5: Blackout?

źródło: Gameloft (YouTube)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *