Samsung w Polsce ma już swoje sklepy między innymi w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie i Gdańsku, a teraz przyszła pora na sklep w Katowicach. Już jutro 7 sierpnia o godzinie 17:00 sieć Saturn przy współpracy z firmą Samsung otworzy w Galerii Katowickiej pierwszy Samsung Saturn Store. Sklep będzie dedykowany klientom zainteresowanym najnowszymi technologiami i innowacjami z segmentu urządzeń premium. Samsung Saturn Store to kolejny polski salon firmowy Samsung, gdzie dostępne będą najnowsze urządzenia marki, a klienci będą mogli korzystać z aktualnych promocji.

W ubiegłym roku sieć Saturn uruchomiła nowy format specjalistycznych sklepów Saturn Connect poświęconych technologiom mobilnym i akcesoriom, a teraz poszerza swoją ofertę o nowy salon we współpracy z Samsungiem w Polsce. Według przedstawicieli Samsunga i Saturna, Samsung Saturn Store to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy szukają najnowszych światowych trendów i rozwiązań technologicznych we wszystkich sferach życia – zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Otwarciu nowego salonu towarzyszyć będzie specjalne wydarzenie – Laboratorium Tab S, gdzie uczestnicy będą mieli okazję przetestować nowe urządzenie firmy Samsung i wziąć udział w organizowanych promocjach i konkursach. Między innymi, przy zakupie wybranego modelu telewizora Samsung UHD Curved będzie można otrzymać GALAXY Tab S 8,4” za złotówkę. Dodatkowo, w ramach promocji „Pokaż wszystkim jak się cieszysz” osoby, które kupią tablet GALAXY Tab S lub smartfon GALAXY S5 i pochwalą się nowym nabytkiem, wrzucając zdjęcie zrobione w salonie na swój profil na Facebooku, otrzymają za darmo etui, a 15-tu pierwszych klientów nowego sklepu otrzyma głośniki bluetooth gratis. Warto dodać, że w każdym Samsung Brand Store istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia Galaxy Tab S lub Galaxy S5 na 14 dni, podczas których klienci mogą samodzielnie sprawdzić możliwości obydwu modeli w domowych warunkach.

Samsung Saturn Store w Galerii Katowickiej
Samsung Saturn Store w Galerii Katowickiej / źródło: Samsung Polska

 

Jak powiedział Sławomir Uherek, Dyrektor Zarządzający sieci Saturn, na powierzchni 140 m2 klienci znajdą najnowsze urządzenia mobilne, sprzęty AGD takie jak lodówka Samsung Food ShowCase czy pralka Crystal Blue, telewizory najnowszej generacji i wiele innych produktów dla wymagających.

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *