20 sierpnia został oficjalnie otwarty kolejny Samsung Brand Store w Polsce. Tym razem w katowickiej galerii handlowej Silesia City Center. Punktualnie o godzinie 17:00 sklep powitał spory tłum gości. Wsród zwiedzających można było wypatrzyć zarówno dzieci z rodzicami, jak i osoby w wieku do 60 lat. Jak widać zainteresowanie elektroniką wykazują osoby w każdym wieku.

Wystrój sklepu zgodny jest z poprzednimi salonami firmowymi. Główną część ekspozycji zajmują smartphony serii Galaxy oraz tablety Galaxy Tab. Dostępna jest masa przeróżnych etui, coverów i akcesoriów. Prezentowane są telewizory o rozdzielczości 4K, w tym zakrzywione Samsung Curved TV. Miejsce znalazło się również na ekspozycję wybranego sprzętu AGD. Tradycyjnie już znajduje się stanowisko do uaktualnienia oprogramowania urządzeń mobilnych.

Otwarcie sklepu było połączone  z ostatnią akcja promocyjną Laboratorium Samsung. Dla wszystkich zainteresowanych producent przygotował krótki quiz ze znajomości najważniejszych walorów tabletu Galaxy Tab S. Odpowiadając na pytania związane z jakością prezentowanego ekranu oraz funkcjonalnością i poręcznością modelu można było zdobyć pamiątkowe gadżety firmowe.  Cieszy mnie fakt, że praktycznie każda osoba lepiej oceniła wyświetlacz Super AMOLED względem klasycznego ekranu LCD.

Nie obyło się również bez promocji specjalnych. Pierwsi klienci zostali obdarowani bezprzewodowymi głośnikami Bluetooth Samsung SB330. Dodatkowo po zakupie wybranych smartfonów lub tabletów można było zdobyć dedykowane etui w zamian za pochwalenie się zakupem na Facebook’u. Przy zakupie telewizoru Samsung UHD Curved 55″ lub 65″ producent za symboliczną złotówkę dokładał 2-letnią gwarancje oraz obdarowywał Tab’em S w prezencie. Nieźle, co?

Zainteresowanych zapraszamy do osobistej wizyty w salonie. Sklep znajduje się przy alei Sosnowieckiej w Silesia City Center. Czekamy na Wasze relacje w komentarzach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Brand Store w Katowicach – Relacja z oficjalnego otwarcia”

  • komandos233
    25 sierpnia 2014 at 14:23

    Siemka byłem tam ostatnio i sklepik jest spoko fajne jest to że można sobie przymierzyć te zegarki zobaczyć jak przylegają do ręki itp przetestować kolumny bezprzewodowe samsunga jak ponadto galaxy s 5 mini tablety itp polecam. W jakimś artykule pisanym o tym sklepie przez autora było napisane że można na 14 dni galaxy s5 sobie wziąć do testów od razu mówię ze tak nie jest żeby się nikt nie napalił bo sam to sprawdzałem zapytaniem się obsługi a oni nic o tym nie wiedzą