Ostatnio mogliście przeczytać i zobaczyć kampanię Nie trzeba być geniuszem promującą najnowszy tabletefon w portfolio Koreańczyków, czyli Samsunga Galaxy Note 4. W tych filmach mogliście także zobaczyć jak Samsung naśmiewa się z firmy Apple i z ich najnowszych urządzeń. Moim zdaniem wyszło to świetnie. W sieci pojawił się kolejny film, który przekonuje nas, że iPhone 6 Plus naśladuje, znaną już na całym świecie, serię Galaxy Note od Samsunga.

Amerykański oddział Samsung Mobile na swoim koncie w serwisie YouTube opublikował kolejne wideo, które atakuje 5,5-calowego iPhone’a 6 Plus. Wideo przenosi nas do 2011 roku, kiedy to został zaprezentowany pierwszy smartfon z rodziny Note. Na początku Samsung cytuje artykuł z The Wall Street Journal, który wspomniał, że podczas korzystania z Galaxy Note możemy „wyglądać jakbyśmy mówili do grzanki”. Przypomnę tylko, że Galaxy Note posiada 5,3-calowy ekran i na tamte czasy było to spore urządzenie, które, jak twierdziło sporo ludzi, się nie przyjmie. Dzisiaj wiele osób twierdzi, w tym i ja, że najlepsza przekątna w smartfonie to okolicie 5-cali. Przy tej wielkości można jeszcze komfortowo korzystać z telefonu.

Samsung również twierdzi, że konkurencja nie jest wstanie stworzyć urządzenia lepszego od Galaxy Note 4, więc nie pozostaje jej nic innego jak tylko kopiować rozwiązania z serii Note. Tutaj się całkowicie z Koreańczykami zgodzę. Patrząc na tabletofony takich firm jak LG, Sony, HTC i od niedawna Apple, odnoszę wrażenie, że firmy te nie mają pomysłu na takie urządzenia. Duży ekran to nie wszystko, tutaj potrzeba rozwiązań, które wykorzystają potencjał dużych wyświetlaczy. Seria Note, z roku na rok, ten ekran praktycznie w całości wykorzystuje. Więcej usłyszycie i zobaczycie w filmie poniżej.

http://youtu.be/oxhSnNZH3Rk

Samsung Galaxy Note 4 w sprzedaży ma się pojawić na początku października, a z ujawnianych dotychczas cen ma kosztować w granicach od 2999 zł do 3400 zł, w zależności od kraju. Mam tylko nadzieję, że u nas będzie kosztować 2999 zł. Co myślicie o nowym filmie Samsunga?

źródło: Samsung Mobile USA przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Samsung w nowym filmie znów uderza w konkurencję”

  • atanor
    14 września 2014 at 14:06

    Kopiowanie jest najwyższą formą uznania. Czy jakoś tak…