Ostatnio sporo mówiliśmy o urządzeniach audio, które produkuje koreański producent. Mieliśmy już w testach świetny głośnik Level Box Mini, obecnie testuje większą odmianę LEVEL BOX, ale należy wspomnieć również o słuchawkach. Podział w tej grupie produktów jest prosty. Słuchawki dokanałowe to Level In, a nauszne Level On oraz Level Over. Tak się składa, że mamy wszystkie te urządzenia więc zrobimy zestawienie całej rodziny audio, ale dzisiaj chcemy Wam przedstawić słuchawki, które są ciekawą propozycją.

Samsung Level On nie są najwyższym modelem. Oczywiście sporo im brakuje do Level Over, ale cena na poziomie 600 złotych jest bardziej atrakcyjna niż 1100 złotych w przypadku tych drugich. Cała linia Level pakowana jest w ładne, czarne, sztywne opakowania. Pozwala to na transport słuchawek w torbie czy plecaku bez obaw, że coś się z nimi stanie. Takie rozwiązanie znane jest u innych producentów. Level On nie są słuchawkami bezprzewodowymi jak Level Over i same muszle są zdecydowanie mniejsze. Plusem jest oczywiście fakt, że przez słuchawki możemy spokojnie rozmawiać. Mikrofon wbudowany w pilocie radzi sobie całkiem nieźle.

Niewątpliwą zaletą Level On jest ich rozmiar. Jeśli nie chcemy nosić słuchawek w specjalnym opakowaniu możemy spokojnie „złamać” obydwa ramiona i złożyć do środka oszczędzając znacznie miejsce. Dodatkowo bez problemu możemy wysunąć muszle na specjalnych prowadnicach. Słuchawki te były dodawane w przedsprzedaży do tabletów Samsung Galaxy Tab S. Samsung Level On są naprawdę bardzo dobrze wykonane. Muszle są ruchome więc bez problemu dopasują się do naszych uszu. Gąbki są bardzo miłe i nawet pod dłuższym słuchaniu muzyki nie powinny uwierać powodować dyskomfortu.

Pierwsze wrażenia Level On są bardzo pozytywne. Pytanie, na które spróbuję sobie odpowiedzieć to czy faktycznie warto wydać prawie dwa razy tyle na Level Over. Jeśli macie Level On, albo mieliście okazję przetestować którekolwiek urządzenia z serii Level dajcie koniecznie znać.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *