Ostatnio dowiadujemy się coraz więcej o przedstawicielach nowej serii od Koreańczyków – Galaxy A. Już znamy ich przybliżone ceny i parametry, jakimi będą się wyróżniać. Pewne jest, iż wprowadzą duże zamieszanie na rynku, bo od dawna wiele osób czeka na smartfon, wykonany równie dobrze co Galaxy Alpha, lecz w niższej cenie. Właśnie w takich klientów celują nadchodzące urządzenia. Dziś dowiedzieliśmy się nieco więcej o największym przedstawicielu tej rodziny.

Wygląda na to, że Galaxy A7 będzie bliżej do tabletofonu niż typowego smartfonu, bo zaoferuje wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala. Sam ekran będzie charakteryzował się wykonaniem w technologii Super AMOLED oraz rozdzielczością HD. Taka ilość pikseli raczej nie stanowi wielkiego przełomu, bo w 2014 roku współczynnik zagęszczenia pikseli wynoszący 267 ppi jest kiepski, szczególnie patrząc na cenę. Bardzo prawdopodobne jest też to, że w największym Galaxy A zostanie wykorzystany wyświetlacz z Galaxy Note 3 Neo. To oznacza, że będziemy mieć do czynienia z kolejnym dalekim krewnym Note’a II. Kolejną zaletą będzie występowanie różnorodnych odmian każdego Galaxy A, o czym możecie przeczytać we wpisie Andrzeja. Każdy znajdzie wersję dla siebie. Rzecz jasna, dual SIM będzie oferować większość Galaxy A.

Potwierdzają się wcześniejsze informacje o cenach smartfonu, bo rzeczywiście przyjdzie nam zapłacić około 1600 złotych. Co jeszcze zaoferuje ten smartfon? Całość ma napędzać Snapdragon 410, który powinien sobie nieźle poradzić przy obsłudze ekranu HD. Uruchomi większość tytułów jak Real Racing 3 bez żadnych problemów. Z kolei ilość RAM’u wyniesie prawdopodobnie 2 GB, a całością ma sterować Android 4.4.4 KitKat z TouchWiz’em. Warto wspomnieć też o wykonaniu Galaxy A7, które będzie stało na wysokim poziomie – możemy oczekiwać metalowej ramki rodem z Alphy czy Note’a 4 lub innego solidnego tworzywa.

sm-a700-zauba

źródło: Zauba przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *