Dobra passa Samsunga trwa w najlepsze. Dowodem na to jest chociażby otwarcie kolejnego, już ósmego w Polsce, firmowego sklepu Samsung Brand Store. Po otwarciu sklepu Brand Store w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Katowicach (tutaj dwa sklepy) oraz Gdańsku przyszła pora na kolejne miasto. Tym razem powody do radości będą mieli mieszkańcy Białegostoku i okolic, bo właśnie to miasto Samsung Polska postanowił teraz wyróżnić.

Za pośrednictwem serwisu społecznościowego Twitter, Samsung Polska na swoim kanale poinformował, że już w tym tygodniu, a dokładniej w piątek 17. października w Białymstoku zostanie otworzony kolejny Samsung Brand Store. Wydarzenie rozpocznie się o 17.00 w Atrium Biała.

Z pewnością osoby które zdecydują się przyjść na otwarcie będą miały okazję zobaczyć i dotknąć najbardziej wyczekiwany smartfon tego roku – Samsung Galaxy Note 4, co widać z resztą na zdjęciu powyżej. Z pewnością będą też urządzenia takie jak Galaxy Alpha, tablety Galaxy Tab S, słuchawki Level On, Level Over i wiele innych, począwszy od akcesoriów, laptopów kończąc na telewizorach.

Przy ostatnich otwarciach sklepów Brand Store, Samsung przygotował promocję dla osób, które zdecydowały się zakupić podczas tej imprezy konkretne urządzenie, więc jest duże prawdopodobieństwo, że i w tym przypadku tak będzie. Na tą chwilę niestety nie wiemy jaka może to być promocja, ale jeśli takowa się pojawi to zaktualizujemy ten wpis i Was o tym poinformujemy.

To co? Kto jest z Białegostoku i zamierza odwiedzić Samsung Brand Store? Czekamy na Wasze wrażenia z tej imprezy!

Aktualizacja:

Już od godziny 9.00 w CH Atrium Biała na wszystkich odwiedzających będzie czekać strefa Samsung Galaxy Note 4 SHOWROOM, gdzie będą przygotowane specjalne atrakcje. Najbardziej aktywni testerzy będą mieć szanse otrzymać kupony, upoważniające do odbioru interesujących upominków w Brand Store, którego oficjalne otwarcie odbędzie się o godzinie 17.00.

Sklep firmowy Samsung znajduje się w CH Atrium Biała, przy ul. Czesława Miłosza 2 w Białymstoku. Sklep od poniedziałku do soboty jest otwarty od 09:00 do 21:00, a w niedzielę w godzinach 10:00-20:00.

źródło: SamsungPolska

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 replies on “Wielkie otwarcie Samsung Brand Store w Białymstoku! (Aktualizacja)”

 • miras
  13 października 2014 at 23:14

  Przeczytałem i załamałem ręce. „w Białymstoku zostanie otworzony” a powinno być „w Białymstoku zostanie otwarty”. „osoby które zdecydują się przyjść na otwarcie będą mieli” a powinno być „osoby które zdecydują się przyjść na otwarcie będą miały”

  „dotknąć najbardziej wyczekiwany smartfon tego roku” a może najbardziej wyczekiwanego smartfona tego roku. „na telewizorach kończąc” Proszę nanieście już teraz poprawki. Dziękuję.

  • 13 października 2014 at 23:31

   Chyba za dużo naoglądąłeś się programu Mówiąc Inaczej 🙂
   1. „w Białymstoku zostanie otworzony” – obie formy są poprawne i tutaj można obie zastosować, choć częściej stosuje się „otwarty”. Ale ok, mówimy „otworzył” czy „otwarł” hmm?
   2. „osoby które zdecydują się przyjść na otwarcie będą mieli” – tu masz rację, pewnie literówka, bo wpis tworzony na szybko.
   3. „”dotknąć najbardziej wyczekiwany smartfon tego roku” i kolejny twój fail, a jakby słowo smartfon zamienić na telefon to hmm… byłoby telefona? No chyba nie.

   • 14 października 2014 at 16:21

    Dzięki Krzysiek, że mu to wyjaśniłeś 🙂

  • 14 października 2014 at 16:24

   Gdyby Ci kolega nie odpisał, ja bym to zrobił bardziej agresywnie, tak samo jak zrobiłeś to Ty. Można napisać to bez żadnej spiny. Wszyscy jesteśmy ludźmi i się mylimy. P.S. Przed wytykaniem błędów innym zachęcam sprawdzenie swoich teorii 🙂 Pozdrawiam i dzięki za czujność

 • miras
  13 października 2014 at 23:17

  a na koniec żeby nie było tak sztywno „wystaw ICH na OLX” 🙂

 • Kacper
  13 października 2014 at 23:45

  Białystok a co to takiego!?! Zamiast otworzyć Brand Store we Wrocławiu to otwierają w jakimś…

  • Glad
   14 października 2014 at 13:13

   Mieście 🙂 Wrocław sobie poczeka :*

 • Diabeł
  15 października 2014 at 20:09

  Super wiadomość.W moim Białymstoku jest samsung brand store,na pewno odwiedzę.Dzięki za info Andrzeju.

 • Mariusz G.
  17 października 2014 at 20:45

  Byłem,widziałem, i nie kupię. Gdy zobaczyłem ekran Note 3 trzymając swoj Note 2 to było „wow” ,a dziś na siłę próbowałem zobaczyć te QHD, i guzik. Ekran w Note 3 jest zajebisty i nie widzę powód do zmian, Note 4 to oczywiście świetny sprzęt i godny wymiany ale dla userów Note 2, ja jakoże nie śpię na kasie, dozbieram, i poczekam na 5 za rok a już od dziś śledzę xda.żeby być na bieżąco z dodatkami do mojej Notki z nowego Note 4 . 🙂