Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że w sklepie firmy Google pojawiła się aplikacja o nazwie GALAXY Note 4 Experience, ale była ona w wersji angielskojęzycznej. Teraz w sklepie Google Play pojawiła się ta sama aplikacja, ale nazwana została jako GALAXY Note4 Spisany na sukces i jest w wersji polskiej. Aplikacja działa na takiej samej zasadzie co poprzednia.

 

Po wejściu w aplikację, naszym oczom ukaże się piękna animacja przewracająca kartki, po której pojawi się informacja o możliwości otrzymania kuponu po wykonaniu trzech zadań w sekcji Wydarzenia specjalne. Strona główna aplikacji składa się z ośmiu zakładek zatytułowanych – Najwyższa jakość obrazu, Wysokiej jakości aparat fotograficzny, Udoskonalony rysik S-Pen, Szybsze ładowanie, Design, Akcesoria Gear, Akcesoria oraz Wydarzenia specjalne. Po wejściu w każdą z wymienionych zakładek będziemy mogli przeczytać konkretną informacje oraz zalety wybranej przez nas kategorii. I na przykład po wejściu w zakładkę, która dotyczy ekranu możemy przeczytać, że „Samsung Galaxy Note 4 zapewnia użytkownikom wyjątkowe wrażenia za sprawą wyraźnego ekranu i łatwiej w obsłudze funkcji Multi Window” oraz przejść do bardziej szczegółowego opisu odnośnie samego ekranu jak i samej funkcji wielozadaniowości. Nie będę tutaj opisywał wszystkiego, ponieważ zasada przy otwieraniu innych zakładek jest taka sama.

Sprawdzić wszystko możecie samemu na swoich smartfonach, gdy pobierzecie aplikację GALAXY Note4 Spisany na sukces ze sklepu Google Play. Aby aplikacja działała na waszych telefonach musicie mieć Androida w wersji 4.0 lub wyższej, rozdzielczość ekranu minimum 800 x 400 pikseli oraz 1 GB pamięci RAM. Aplikacja jest bardziej kierowana do użytkowników firmy Samsung, ponieważ na mojej Xperii Z2 niestety nie wszystkie funkcje działały.

Aplikacja GALAXY Note4 Spisany na sukces
Aplikacja GALAXY Note4 Spisany na sukces / fot. 2po2.pl

 

Niemniej jednak uważam, że jest to super sprawa, że Samsung daje możliwość przetestowania swoich funkcji jeszcze przed możliwością zakupu urządzenia, na którym omawiane funkcje będą dostępne. W końcu od przesiadki z Galaxy S4 mogłem znów poczuć namiastkę Multi Window na swojej Xperii Z2 🙂

źródło: własne

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *