Były już etui dla wybranych smartfonów Galaxy z własną grafiką, a teraz przyszedł czas na… buty. Tak, dobrze przeczytaliście – buty. Wyobrażacie sobie adidasy do biegania czy na tenisówki na siłownie z nadrukowanym własnym zdjęciem i hasłem motywującym? Teraz dzięki firmie Adidas i specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne jest to możliwe. 

Czego ludzie nie wymyślą, by choć trochę wyróżnić się w tłumie. Można to zrobić za pomocą koszulki z nadrukiem, ale o wiele bardziej efektownym sposobem są buty z uchwyconym przez siebie zdjęciem. Dzięki aplikacji #miZXFLUX od firmy Adidas teraz jest to możliwe w kilku prostych krokach. Co prawda nie jest to tania sprawa, bo za dedykowane adidasy z nadrukiem zapłacimy około 110 dolarów, ale przynajmniej programiści Adidas’a stworzyli prostą w obsłudze aplikację. Wystarczy zatem zainstalować program na swoim smartfonie bądź tablecie z systemem Android lub iOS, zrobić albo wybrać zdjęcie z galerii i złożyć zamówienie.

Aplikacja ma bardzo prosty i łatwy w obsłudze interfejs. Po instalacji programu na swoim urządzeniu określany płeć oraz wybieramy kraj i rozmiar naszej stopy Co ciekawe, jeśli ktoś nie pamięta rozmiaru obuwia nie musi ściągać go ze stopy tylko może posłużyć się dołączoną w programie tabelką. Teraz wystarczy wybrać jeden przycisk, by rozpocząć tworzenie naszego unikalnych butów. W kolejnym kroku wykonujemy lub wybieramy z galerii zdjęcie, zważając na to, by zmieściło się w wyznaczonym miejscu i zapisujemy. Na koniec możemy podejrzeć nasz projekt w widoku 3D, jak też zapisać lub podzielić się ze znajomymi na Facebooku i Instagramie. I w tym miejscu nasza zabawa, przynajmniej dla użytkowników w Polsce się kończy. Niestety realizacja zamówień do Polski w obecnej chwili nie jest możliwa, a szkoda, bo właśnie poszukuję butów na siłownie, a takie z indywidualnym nadrukiem byłyby strzałem w dziesiątkę.

Oferta jest skierowana dla użytkowników mieszkających w Stanach Zjednoczonych, Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Usługa w innych krajach ma zostać aktywowana w późniejszym terminie, ale nie ma do tego pewności. Trochę smuci jednak fakt, że Polska ponownie jest traktowana jak kraj trzeciego świata. Nie mniej, pomysł trzeba uznać za świetny.

Android

iOS

[button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.adidas.AdidasZxFlux” color=”yellow” size=”large”]Pobierz miZXFLUX[/button][button link=”https://itunes.apple.com/app/id898773381?mt=8″ color=”yellow” size=”large”]Pobierz miZXFLUX[/button]

Nie wszystko jednak stracone, bo na oficjalnej stronie Adidasa można skonfigurować swoje buty mi ZX FLUX, wybierając kolor konkretnego elementu.  Jedyny minus to fakt, że nie możemy tam dodać własnego zdjęcia, jak to jest w aplikacji. Kwota jaką przyjdzie nam zapłacić za buty i dodatkową personalizację to 419 złotych, a wysyłkę otrzymamy gratis.

źródło: Google Play przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *