Gry na nasze urządzenia przenośne podczas długich kolejek, czy po prostu nudy, mogą okazać się dla nas prawdziwym zbawieniem. Chyba każdy spotkał się z długimi kolejkami do lekarza, albo nudził się w szkole podczas lekcji lub podczas wykładów na studiach. Firma Electronic Arts w tym tygodniu ogłosiła, że kolejna odsłona gry Need For Speed już wkrótce zostanie wypuszczona na smartfony i tablety. Chodzi o grę wyścigową o tytule Need For Speed No Limits. Obecnie gra jest w trakcie rozwijania przez studio Firemonkeys.

Studio Firemonkeys odpowiada też za stworzenie między innymi gry Real Racing 3. Jak powiedział Robert Huebner, producent wykonawczy Firemonkeys, stworzenie więc gry Need for Speed No Limits na smartfony i tablety od podstaw nie będzie dla tego studia stanowić jakiegoś problemu. Dodał także, że stworzenie gry od podstaw ma na celu dostarczyć graczom szalenie szybkiej jazdy i niesamowitą grafikę, jaką fani tej serii oczekują. Odniósł się także do wydajności jakie w dzisiejszych czasach mogą osiągnąć nasze urządzenia, które zabieramy codziennie ze sobą.

Zespół Firemonkeys od lat dostarcza grę Need for Speed dla mobilnych graczy i jest to zaszczyt i przywilej, aby ponownie zasiąść za kierownicą tej niesamowitej serii i zdefiniować na nowo wyścigi uliczne na smartfonie. Jesteśmy stale zdumieni mocą i wydajnością jaką jesteśmy wstanie wycisnąć z najnowszych smartfonów i tabletów.

Robert Huebner, producent wykonawczy Firemonkeys

Need-For-Speed-No-Limits-02
Need for Speed No Limits / fot. EA

 

Nad wpisem możecie obejrzeć film, który został wydany na początku tego tygodnia, aby zaostrzyć nasz „apetyt” na tę grę. Po zdjęciach i filmie można powiedzieć, że czeka nas kolejna udana gra wyścigowa. Ja się już nie mogę doczekać. A Wy? Zagralibyście w Need For Speed No Limits? Koniecznie dajcie nam znać.

źródło: EA

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *