Samsung jest jedną z tych firm, które próbuję sił w każdej kategorii. Produkuje między innymi smartfony, tablety, smart-zegarki, słuchawki, głośniki, telewizory, drukarki, AGD, pamięci itp. Jak co roku, na największych na świecie targach technologii użytkowych organizowanych przez Consumer Electronics Association (CEA) są przyznawane nagrody. Podczas tych targów Koreańczycy zdobyli aż 36 nagród za innowacje na Międzynarodowej Wystawie Elektroniki Użytkowej (CES) 2015. Jest to o 12 nagród więcej niż przed rokiem.

W edycji 2015 wśród 36 nagród CES dla firmy Samsung dwie dotyczą szczególnych osiągnięć pod względem innowacyjności, a cztery zostały przyznane za proekologiczne wzornictwo. Produkty zgłoszone przez Samsunga do programu CES Innovation są oceniane przez jury złożone z wybitnych niezależnych specjalistów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, inżynierów i dziennikarzy. Nagrody w 29 kategoriach są przyznawane za znakomite wzornictwo i za najnowocześniejsze rozwiązania techniczne stosowane w produktach elektroniki użytkowej.

Jak powiedział Gregory Lee, prezes i dyrektor generalny Samsung Electronics North America, Samsung chce zadowolić swoich klientów swoimi rozwiązaniami i urządzeniami z różnych kategorii. Dodał także, że południowokoreański producent cieszy się z tego, że branża doceniła ich starania na rzecz innowacyjności i to, że będą mogli pokazać swoje osiągnięcia na wspomnianej wystawie w 2015 roku.

Samsung stara się zapewniać wyjątkowe doświadczenia swoim klientom z całego świata w wielu kategoriach produktowych. Jesteśmy zaszczyceni, że CEA i branża doceniły to konsekwentne zaangażowanie na rzecz innowacyjności i poprawy doświadczenia klienta. Cieszymy się z możliwości zademonstrowania naszych najnowszych osiągnięć na Międzynarodowej Wystawie Elektroniki Użytkowej w 2015 roku.

Gregory Lee, prezes i dyrektor generalny Samsung Electronics North America

Produkty firmy Samsung nagrodzono w 10 kategoriach, takich jak telewizory, monitory, urządzenia mobilne, tablety, obrazowanie cyfrowe, drukarki, AGD i pamięci. Wiele z nagrodzonych produktów marki Samsung będzie prezentowanych na międzynarodowej wystawie CES 2015 w dniach 6–9 stycznia na stoisku nr 12004 w Hali Głównej Centrum Kongresowego w Las Vegas. Niektóre z nich można będzie zobaczyć już na konferencji prasowej firmy Samsung na CES, zaplanowanej na godzinę 14.00 w poniedziałek 5 stycznia 2015 roku.

Wśród nagrodzonych produktów znalazł się między innymi Galaxy Note 4, Galaxy Note Edge, Galaxy S5, Galaxy Tab S 10,5″ i 8,4″, Gear S, Gear VR, Level Over i aparat fotograficzny NX1.

źródło: Samsung (informacja prasowa)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *