Ilość sklepów Samsung Brand Store w Polsce z roku na rok przybywa. Taka sytuacja z pewnością cieszy nie tylko gadżeciarzy, ale także zwykłego Kowalskiego, który bliżej może poznać urządzenia od Samsunga. W sklepie Brand Store można zobaczyć między innymi smartfony, tablety, telewizory, komputery, dyski, różnego rodzaju akcesoria oraz słuchawki z rodziny Level. Kolejny już sklep od Samsunga zostanie otworzony w południowo-zachodniej części naszego kraju.

Dzisiaj czyli w czwartek 19 marca 2015 roku o godzinie 17:00 w centrum handlowym Magnolia Park, przy ul. Legnickiej 58, firma Samsung oficjalnie otworzy swój pierwszy we Wrocławiu i zarazem dziewiąty w Polsce salon sprzedaży. Osoby, które zdecydują się odwiedzić w ten dzień firmowy sklep Samsunga, będą mogli liczyć na wyjątkowe atrakcje. Odwiedzający będą mogli zapoznać się m.in. z najnowszymi telewizorami SUHD 4K oraz smartfonami Samsung Galaxy z serii A, czyli Galaxy A3 i Galaxy A5 (zainteresowanych odsyłam do naszej recenzji obydwu smartfonów). Do tego celu zostanie stworzona specjalna strefa Samsung Galaxy A, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić co ciekawego mają do zaoferowania najnowsze smartfony właśnie z tej serii.

Pierwszy we Wrocławiu Samsung Brand Store to miejsce, w którym klienci będą mogli dokładniej zapoznać się także z innymi urządzeniami i technologiami firmy Samsung. W salonie każdy będzie mógł obejrzeć oraz przetestować interesujący nas sprzęt, zanim zdecyduje się na ich zakup. Dodatkowo, pracownicy doradzą i pomogą wybrać urządzenie najlepiej odpowiadające indywidualnym potrzebom klientów.

Otwarcie pierwszego we Wrocławiu Samsung Brand Store jest naszą odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku oraz konsumentów. Polska jest dla firmy Samsung istotnym rynkiem, dlatego też zależy nam, aby nasi klienci mieli stały dostęp do naszych najnowszych usług oraz interesujących promocji. W związku z tym przygotowaliśmy specjalne oferty z okazji otwarcia salonu we Wrocławiu – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Odwiedzający Samsung Brand Store we Wrocławiu będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi urządzeniami firmy, jak m.in. smartfony, tablety, aparaty fotograficzne, zestawy kina domowego, sprzęty AGD oraz telewizory. Z okazji otwarcia Samsung zaprezentuje swój premierowy telewizor SUHD 4K, zapewniający wyjątkowy obraz, dzięki wysokiemu poziomowi kontrastu oraz realistycznemu odwzorowaniu kolorów – czytamy w komunikacie.

Ale to nie wszystko co przygotował Polski oddział Samsunga. Otwarcie Samsung Brand Store we Wrocławiu będzie okazją na skorzystanie z wielu specjalnych promocji związanych z zakupem niektórych produktów marki Samsung.

  • Galaxy S5 mini – w wyjątkowej cenie
  • Galaxy A3 i Galaxy A5 – dodatkowy rok gwarancji oraz uchwyt do robienia selfie gratis
  • telewizor UHD 40’HU6900 – w wyjątkowej cenie
  • telewizor UHD 50’HU6900 – w wyjątkowej cenie
  • każdy zamówiony w przedsprzedaży telewizor S-UHD – dodatkowe 2 lata gwarancji oraz dostawa i montaż w cenie telewizora
  • do czterech pierwszych lodówek – walizka firmy Witchen w prezencie
  • do czterech pierwszych pralek – 3×1,5 kg proszku do prania w prezencie

Powyższe oferty aktualne będą od dzisiaj aż do niedzieli 22 marca lub do wyczerpania zapasów. Także trzeba się spieszyć. Dodatkowo do końca marca wszystkie produkty z wrocławskiego Samsung Brand Store będzie można zakupić w promocyjnej ofercie kredytowej w ratach 50 x 0%.

źródło: Samsung (informacja prasowa)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *