Pamiętacie jak na początku ubiegłego tygodnia pisaliśmy o salonie Samsung Brand Store, który ma pojawić się w Kielcach? Teraz można napisać, że trafiliśmy w dziesiątkę, bo salon w stolicy województwa świętokrzyskiego z pewnością będzie. Właśnie rozpoczęły się prace. 

Wcześniej pisałem, że firmowego salonu Samsunga w Kielcach po prostu brakuje, bo osoby z tego regionu jeśli chcą zrobić zakupy bezpośrednio u Samsunga muszą jechać do Warszawy bądź Krakowa. Mnie też to kilka razy spotkało. Już niebawem nie będzie to konieczne, bo Brand Store pojawi się w Kielcach, bo właśnie ruszyły prace przygotowawcze.

Choć konkretna data otwarcia salonu Samsunga nie jest jeszcze znana, to mówi się o grudniu tego roku (zakładam, że przed Świętami). Pewna jak na razie jest lokalizacja Brand Store’u, który będzie mieścił się w Galerii Echo przy ulicy Solidarności, na poziomie -1 tuż obok tak zwanej „czerwonej sceny” i w pobliżu takich salonów jak Sony Center czy Sferis.

Z racji tego, że jesteśmy najbliżej, będziemy na bieżąco informować o sytuacji z kieleckim Brand Store i jak tylko będziemy mieć świeże informacje, damy Wam znać.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *