Sklepy stacjonarne, w których możemy zobaczyć większą cześć urządzeń i akcesoriów danego producenta to niewątpliwie gratka dla osób lubiących nowe technologie, nie wspominając już o tak zwanych Geekach. Na tą chwilę w Polsce swoje oficjalne sklepy posiada tylko i wyłącznie firma Samsung. Ma ona już kilka sklepów Samsung Brand Store umieszczonych w kilku największych miastach naszego kraju. Dzisiaj liczba ta została powiększona o dwa kolejne sklepy.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, polski oddział Samsunga otworzył dzisiaj dwa sklepy Samsung Brand Store – w Bydgoszczy oraz we Wrocławiu (to już drugi w tym mieście). Sklep firmowy Samsung w Bydgoszczy zlokalizowany jest w CH Zielone Arkady przy Alei Wojska Polskiego 1, natomiast Samsung Brand Store we Wrocławiu mieści się w CH Bielany Wrocławskie przy ulicy Czekoladowej 5.

Klienci będą mogli poznać funkcjonalności poszczególnych produktów, m.in. najnowszych smartwatchy Gear S2, telewizorów SUHD z zakrzywionym ekranem, soundbarów oraz flagowych smartfonów Galaxy S6 edge+. Każdy kto odwiedzi dziś nowe salony będzie mógł skorzystać ze specjalnych ofert na zakup wybranych produktów, a także wziąć udział w zabawie z atrakcyjnymi nagrodami – dodaje Samsung Polska.

Osoby, które zdecydują się dziś odwiedzić któryś ze sklepów, będą mogli liczyć na kupon o wartości 300 zł na zakup smartfona. Warunek jest jeden, trzeba kupić smart-zegarek Samsung Gear S2. Dodatkowo telewizory UE 40JU6000 oraz UE 60JU6800 nanocrystal będzie można kupić w wyjątkowej cenie. Ale to jeszcze nie wszystko. Dziś także można wziąć udział w zabawie – Koło Fortuny Gear S2 – w której do wygrania są produkty Samsung oraz atrakcyjne upominki związane z marką.

Oczywiście oprócz smartfonów i smartwatchy w sklepie będziemy mogli zobaczyć tablety Galaxy Tab S2, czy wspomniane telewizory SUHD z zakrzywionym ekranem oraz mnóstwo akcesoriów do produktów Samsunga, czyli etui, karty pamięci, słuchawki itp. W Samsung Brand Store we Wrocławiu dostępny będzie także sprzęt AGD m.in. produkty Samsung Chef Collection – linii urządzeń kuchennych klasy premium, która powstała z myślą o domowych pasjonatach sztuki kulinarnej. Natomiast klienci sklepu w Bydgoszczy mogą nabyć dowolny produkt z 10% zniżką.

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *