I kolejny giveaway za nami, tym razem jeszcze lepszy, w którym wzięło udział dwa razy więcej użytkowników niż w przypadku pierwszej akcji ze słuchawkami Level U. Czy z lepszą nagrodą? Nie mnie oceniać, ale dobrze, że udało nam się ją zdobyć, bo Mi Band 1s to ta sama niezwykle popularna opaska fitness od Xiaomi, tyle tylko, że wyposażona w pulsometr. Najwyższy czas zobaczyć, do kogo trafiła nagroda. 

Już teraz mogę Wam napisać, że giveaway’e będziemy przeprowadzać częściej. Wszystko dlatego, że widzę spore zainteresowanie tego typu akcjami i cieszy mnie to, że komuś możemy sprawdzić choć chwilę radości nową zabawką.  Docelowo planujemy przynajmniej jeden giveaway w miesiącu, więc na pewno w lutym coś się pojawi. Jeszcze nie wiem dokładnie kiedy i co będzie do zgarnięcia, ale na pewno będziecie zadowoleni. Ok, ale najpierw wyniki tego aktualnego. Kto wygrał Xiaomi Mi Band 1s? Nazwisko zwycięzcy jest poniżej. Gratulujemy!

 

ZWYCIĘZCA:

Jakub Malik z Warszawy

 
Xiaomi Mi Band 1s GIVEAWAY!

Procedura jest standardowa i taka sama jak wcześniej. Zwycięzca o wygranej został poinformowany drogą mailową. My czekamy do końca tego tygodnia na informację zwrotną z adresem do wysyłki. Jeśli jednak to nie nastąpi, losowanie zostanie przeprowadzone jeszcze raz, by drugi raz wyłonić osobę, do której powędruje nagroda. Jeżeli i tym razem się nie uda, nagroda zostanie przekazana na następną taką akcję konkursową.

W przeprowadzeniu GIVEAWAY i wyłonieniu zwycięzcy pomogła platforma Gleam, a my jeszcze raz dziękujemy sklepowi Xiaomi.com.pl za przekazanie Xiaomi Mi Band 1s na potrzeby tego konkursu. Dane zwycięzcy widnieją też w głównym wpisie z drugim giveaway.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “A Xiaomi Mi Band 1s wędruje do…? Wyniki drugiego galaktycznego GIVEAWAY”

  • Michał
    5 kwietnia 2016 at 16:19

    Używam takiej opaski, jest świetna. Dla wszystkich którym nie udało się wygrać polecam sklep gdzie sam ją
    kupiłem w CH Land xiaomi4you.pl.