Zdaję sobie z tego sprawę, że trochę przespałem tego całego Instagrama, ograniczając się praktycznie do Twittera i Facebooka, co nie było dobre. Galaktyczny powinien już dawno tam zagościć, bo jakby nie patrzeć trochę zdjęć do sieci wrzucamy. Więc tak, krótko – w końcu nadejszła wiekopomna chwiła, mamy konto w serwisie Instagram!

Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach prowadzenie jakiejkolwiek strony internetowej bez aktywności w mediach społecznościowych nie ma sensu. W dobie gdzie niemal każdy ma smartfon w kieszeni i dosłownie kilka chwil na sprawdzenie informacji jadąc tramwajem do pracy, stojąc w kolejce po bułki w osiedlowym sklepie czy korzystając z przerwy na papierosa (nie, ja niepalący na szczęście), chce szybko dowiedzieć się co tam się w sieci dzieje. Łapiemy więc za smartfon co słychać na Facebooku, Twitterze czy właśnie Instagramie. Ten ostatni jest na tyle ciekawy, że opiera się na zdjęciach wrzucanych przez użytkowników.

Choć założenie konta to kwestia kilku minut, Instagram dla galaktycznego to ważny krok, by dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców w przyjemny „fotograficzny” sposób. Za niecały tydzień ruszają targi MWC w Barcelonie, gdzie się oczywiście wybieramy, więc będzie okazja to sprawdzić. Jeśli więc chcecie szybko zobaczyć Samsunga Galaxy S7, LG G5, ciekawie zapowiadającego się Onetouch Idol 4s od Alcatela czy inne urządzenia, które mają mieć swoją premierę w Barcelonie, warto nas obserwować na Instagramie. Powoli będziemy budować naszą nową, z dnia nadzień powiększającą się „instagramową rodzinę” i mam nadzieję, że w tym pomożecie. Wystarczy „klik” w poniższy obrazek. Galaktyczne dzięki!

instagram-galaktycznypl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Lepiej późno niż… później lub wcale. Jesteśmy na Instagramie!”

  • MPazdzioch
    13 lutego 2016 at 21:40

    Najs. Sam rozważam powrót na IG, będzie kogo obserwować. Powodzenia.