Drodzy moi, kolejny galaktyczny GIVEAWAY! Wiem, że czekaliście, bo takie akcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem, co świetnie widać po poprzednich „rozdawnictwach” gdzie do zgarnięcia były słuchawki Samsung Level U i opaska Xiaomi Mi Band z pulsometrem. W trakcie trwania realcji live z Samsung Unpacked 2016 obiecałem Wam gogle Gear VR, które owszem będą, ale jeszcze nie teraz. Teraz będzie zupełnie coś innego, coś dla fanów gier komputerowych, bo z pewnością wśród nas trochę ich jest. Do zgarnięcia Tom Clancy’s The Division na PC! 

Najnowszej gry od Ubisoftu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Tom Clancy’s The Division to nastawiona na tryb rozgrywki wieloosobowej gra akcji z elementami taktycznej wymiany ognia i cRPG. Gracz wciela się w członka tytułowej jednostki The Division utworzonej w tajemnicy przez rząd i ma zapanować nad szerzącą się pandemią i ogólnym chaosem na terenie Stanów Zjednoczonych. Tak można w dużym uproszczeniu opisać to, co dzieje się w grze. Tom Clancy’s The Division została stworzona na konsole nowej generacji jak Playstation 4 i Xbox One, ale też komputery PC i właśnie na tę ostatnią platformę można zgarnąć u nas kopię dla siebie.

Jak zgarnąć grę Tom Clancy’s The Division?

Zwycięzca będzie tylko jeden i zostanie wyłoniony spośród użytkowników, którzy wezmą udział w giveaway. Poniżej macie 10 sposobów na to, by wejść do rywalizacji i po chwili mieć aż 20 szans na wygraną. Jedno zgłoszenie macie już na starcie, bo wystarczy kliknąć w gwiazdkę, a osiem dodatkowych szans otrzymacie za wizytę na naszym Facebooku, dodanie galaktycznego do obserwowanych na Twitterze oraz Instagramie i udzielenie odpowiedzi na jedno proste pytanie – W jaką grę ostatnio grałeś?. Jednak to nie wszystko, bo za tweeta z giveaway’em możecie zgarnąć 4 kolejne zgłoszenia do konkursu. Kolejne cztery punkty zostaną przypisane do Waszego konta jeśli wejdziecie na stronę galaktycznego i serwis Kinguin.net, który ufundował nam klucz do gry. Wszystkie opcje macie poniżej.

Gra jest w formie klucza na platformę Uplay i jej wartość to około 180 złotych.

Tom Clancy’s The Division GIVEAWAY!

Giveaway będzie szybki, bo gra Tom Clancy’s The Division na PC ma jutro swoją premierę. Wiem, że jutro startuje też Liga Mistrzów, ale myślę, że jakoś da się to pogodzić. Giveaway trwa do wtorku, 8 marca 2016 roku, do godziny 20:00, a wyniki podamy zaraz po wybraniu zwycięzcy.

ZASADY I WARUNKI:

 • Giveaway jest organizowany przez Blog 2po2.pl i obsługiwany dzięki platformie Gleam.
 • Nagrodą jest klucz do gry Tom Clancy’s The Division, udostępniony przez serwis Kinguin.net.
 • Klucz do gry zostanie dostarczony zwycięzcy na podanego podczas zgłoszenia e-maila.
 • Uczestnikiem musi być osoba, która w dniu rozpoczęcia konkursu ma ukończone 18 lat (jest pełnoletnia).
 • Wyjątkowo, jeśli osoba jest niepełnoletnia, może wziąć udział, ale tylko po wysłaniu do nas na maila [email protected] odręcznie napisanej i podpisanej zgody od rodzica lub prawnego opiekuna.
 • Uczestnik może zgłosić się tylko za pomocą jednego e-maila lub jednego konta w wybranym serwisie społecznościowym. Wszelkie próby oszustwa będą kończyły się wykluczeniem.
 • Możemy wprowadzić zmiany w trakcie trwania giveaway, ale musimy niezwłocznie poinformować o tym uczestników.

Jeśli komuś zabraknie szczęścia, a chciałby zagrać w Tom Clancy’s The Division może zerknąć do oferty Kinguin i tam zakupić klucz do gry.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 replies on “Galaktyczny Giveaway #3: Zgarnij grę Tom Clancy’s The Division na PC! (Mamy wyniki)”

 • Marcin
  7 marca 2016 at 19:17

  Stycznia? o.O

  • 7 marca 2016 at 19:34

   Ahh wiedziałem, że ktoś i tak zauważy 😀 Zostało z edycji poprzedniego wpisu, już poprawione. Oczywiście chodziło o 8 marca.

   • Marcin
    7 marca 2016 at 19:35

    Mam cię! 1:0 dla mnie xd

 • NanoXen
  8 marca 2016 at 22:57

  Gratulacje dla zwycięzcy 🙂

 • Marcin
  8 marca 2016 at 23:04

  To ja! Wygrałem! Dziękuję bardzo, klucz już do mnie dotarł! Ledwo trzeci Giveaway i już mogę się cieszyć wygraną. No to pobieram

  Tom Clancy’s The Division.

  • 9 marca 2016 at 01:35

   Oczywiście gratuluję i oczywiście miłego grania 🙂

  • Adam Hreczynski
   9 marca 2016 at 03:16

   Gratulacje. I życzę cierpliwości z tytułem. (pssst. jak się pojawi czarny ekran zaraz po intro, to lewy alt+enter. Pomaga) 🙂