Firma Orange wraz z wcześniejszą marką pod nazwą Idea jest już z nami od 20 lat na rynku. Z tej okazji Pomarańczowi zorganizowali akcję promocyjną dla wszystkich swoich klientów, którzy mogą aktywować dodatkowy pakiet internetowy. Dla takiego operatora to nic, a w tym przypadku „nic” oznacza aż 20 GB internetu.

Promocja będzie trwała w okresie od 14 marca do 12 kwietnia bieżącego roku, więc nie trzeba od razu wszystkiego rzucać i od razu korzystać z oferty. Każdy powinien zdążyć, na spokojnie. Promocja dotyczy wszystkich ofert mobilnych, bez wyjątku. Nieważne czy nasza obecna oferta jest indywidualna, biznesowa czy na kartę.

Co musimy zrobić, aby skorzystać z promocji?

Wysłać bezpłatną wiadomość SMS o treści 20 pod numer 80820.

Możemy także aktywować pakiet innej osobie, przykładowo znajomemu czy innemu członkowi rodziny, jeżeli oczywiście też korzysta z usługi świadczonej przez Orange. W tym celu należy wysłać SMS’a o treści 20naNUMER, gdzie „NUMER” oznacza numer internetu mobilnego w dziewięciocyfrowym, klasycznym formacie, na przykład: 20na123123123.

Pakiet jest ważny w kraju przez 30 dni, ale nie obejmuje roamingu. Jak informuje serwis Telepolis, jeżeli na aktualnej ofercie mamy aktywny tak zwany lejek, to w większości przypadków zostaje on zdjęty i możemy korzystać z sieci bez wcześniejszych ograniczeń. I na koniec taka mała informacja dla Januszy, na jednym numerze telefonu lub internetu mobilnego można aktywować tylko jeden pakiet bonusowy.

Trzeba przyznać, że jest to bardzo miły gest ze strony firmy. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości, możecie zapytać w komentarzach albo poszukać odpowiedzi w regulaminie promocji.

Źródło: Telepolis

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *