Niecałe trzy tygodnie temu, jeszcze przed moim wyjazdem na urlop, rozpoczął się konkurs na galaktycznym, gdzie nagrodą był smartwatch TenFifteen F1 Sports. Tak, no właśnie, był. Po niemal całym dniu przeglądania zgłoszeń konkursowych w końcu udało się wybrać zwycięzcę. Z jednej strony cieszę się, że wiem do kogo pojedzie smartwatch, ale z drugiej, żałuję, że nie miałem kilku sztuk, bo ciężko było wybrać tą najlepszą pracę. 

Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem się aż tak dużego zainteresowania konkursem. Myślałem, że ilość zgłoszeń zamknie się w liczbie dwucyfrowej, ale jak się okazało, było znacznie więcej. Frekwencja przeszła moje oczekiwania, a co za tym idzie, dołożyło mi to sporo pracy, bo nie dość, że trzeba było przejrzeć wszystkie zgłoszenia to jeszcze podjąć bardzo trudną decyzję, które nagrodzić. W konkursie wzięło udział ponad 150 osób. Na tak dużą ilość zgłoszeń na pewno miała wpływ forma konkursu, gdzie było jedno, proste zadanie, ale też możliwość umieszczenia odpowiedzi w kilku miejscach (mailowo, na Facebooku lub Twitterze czy pod wpisem konkursowym).

Trudno było wybrać zwycięzcę, bo poziom był naprawdę wysoki. Nie brakowało kreatywności, wiedzy, ciekawych historii i humoru. Bardzo długo zastanawiałem się nad trzema pracami, ale w końcu musiałem wybrać jedną. Przeważyła pomysłowość, odrobina humoru, zaangażowanie, ale też to, że praca w takiej formie była tylko jedna (jedyna w swoim rodzaju).

 

Zwycięzcą konkursu jest Bogusław Zdanowski. 

 

Zwycięska praca konkursowa została opublikowana pod postem konkursowym na Facebooku i w oryginalnej formie możecie ją zobaczyć tutaj. Poniżej wrzucam zdjęcie i odpowiedź na pytanie konkursowe.

Mój zegarek służy mi bardzo dobrze od wielu lat. Jest w pełni przenośny, kompatybilny z naturalnym gps typu mech, wysoce odporny na uszkodzenia. Lecz ostatnio zauważyłem problemy z funkcjonowaniem po zmroku, napęd słoneczny szfankuje w pochmurne dni a wychodzenie na zewnątrz żeby sprawdzić godzinę w niektórych sytuacjach jest naprawdę uciążliwe. Aktualizacja technologiczna GPS też by się przydała, bo zadziwiająco mało mchu rośnie ostatnimy czasy, zupełnie nie wiem czemu 🤔 Bateria działa strasznie krótko zimą jest to strasznir uciążliwe. Jako, że jestem sportowcem, pulsometr byłyby bardzo przydatny, a ten zegarek jedyne co potrafi zmierzyć to poziom mojej frustracji związany z niemocą co do sprawdzenia godziny 😡 po latach zasług czas się z nim rozstać i pójść z duchem czasu wchodząc w nowe technologie. Cóż za ulga gdy będę mógł na swojej ręce odmierzyć czas między seriami na siłowni, czy też szybko sprawdzić jak bardzo spóźniony jestem na spotkanie bez oczekiwania na słońce na niebie 😳

Gratuluję!

Mnie nie pozostaje nic innego jak serdecznie pogratulować zwycięzcy i zaprosić do kontaktu w celu ustalenia szczegółów przekazania nagrody. Mam nadzieję, że tak nie będzie, ale w sytuacji, gdy nie będzie odzewu, to zostanie wybrany inny zwycięzca – czas na odpowiedź do końca lipca 2018 roku.

Tutaj chcę też podziękować wszystkim uczestnikom, którzy stanęli na wysokości zadania i z odpowiedzi na wydawać by się mogło banalne pytanie wyciągnęli dużo więcej. To, że nie wygraliście dzisiaj nie oznacza, że nie wygracie jutro. Pamiętajcie o tym 🙂 Tym bardziej, że w najbliższym czasie pojawią się kolejne konkursy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *