Podczas ostatniego konkursu z kodem upominkowym do Netflixa wspomniałem, że to dopiero początek i w najbliższym czasie będą lepsze fanty do zgarnięcia. Wspomniałem też o smartfonach od Motoroli i żeby nie być gołosłownym, mamy do rozdania dwie Motki – Moto G6 Play i Moto E5 Play. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak je zdobyć, to czytajcie dalej.

To będzie chyba najprostszy sposób na zgarnięcie nagrody jaki kiedykolwiek był na galaktycznym. I to jakiej nagrody – jednego z dwóch całkiem w porządku smartfonów. Wymyśliłem sobie, że to wszystko będzie odbywało się pod hasłem #MotoGalaktyczny, bo idealnie ono pasuje do całej sytuacji.

Zanim jednak o tym, co trzeba zrobić, krótko o obydwu smartfonach.

Motorola Moto G6 Play i Moto E5 Play to smartfony, które można zaliczyć do budżetowej półki, ale mimo tego, jak na swoją cenę, oferuję całkiem przyzwoite parametry. Rzecz jasna, wystarczy spojrzeć na nazwę smartfonów, by stwierdzić, że model z szóstką jest trochę lepszy i on też będzie pierwszą nagrodą.

Moto G6 Play ma 5,7-calowy wyświetlacz HD+ w proporcjach 18:9, procesor Snapdragon 430, 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Jest 13-megapikselowy aparat z tyłu, 8 megapikseli z przodu, czytnik linii papilarnych i co ciekawe, obsługa dual SIM bez konieczności rezygnowania ze slotu na kartę pamięci. Najważniejsza jednak w tym smartfonie jest bateria o pojemności 4000 mAh, co sprawia, że będzie to naprawdę budżetowy długodystansowiec. Na deser jest też szybkie ładowanie TurboPower.

Motorola Moto G6 Play
Motorola Moto G6 Play / fot. Motorola

Motorola Moto E5 Play to krótko mówiąc smartfon budżetowy dla mało wymagających użytkowników. Ma Snapdragona 425, 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wbudowanej. Ekran jest mniejszy niż w Moto G6 Play, bo ma 5,3 cala, rozdzielczość HD i również nieco wydłużone proporcje. W miejscu logo Motoroli z tyłu jest czytnik linii papilarnych, a nieco wyżej, 8-megapikselowy aparat. Z przodu mamy 5 megapikseli.

Motorola Moto E5 Play
Motorola Moto E5 Play / fot. Motorola

Warto też zaznaczyć, że obydwa modele Motoroli działają w oparciu o niemal czystego Androida 8.0 Oreo. Oba konkursowe smartfony są w kolorze złotych (Fine Gold), a w zestawie z Moto G6 Play jest jeszcze proste, silikonowe etui.

Co zrobić, żeby zgarnąć Moto E5 Play lub Moto G6 Play?

Skoro wspomniałem już, że ma być prosto to tak też będzie. Każdy teraz ma telefon z dobrym aparatem zatem będzie to zadanie fotograficzne. Polega ono na tym, by zrobić zdjęcie, które jak najlepiej, najbardziej kreatywnie i ciekawie zobrazuje odpowiedź na poniższe pytanie:

Jak i w jakim miejscu czytasz Galaktycznego?

Zdjęcie trzeba opublikować na jednym z portali społecznościowych jak Facebook, Twitter lub Instagram, obowiązkowo dodając hasztag: #MotoGalaktyczny. Taki hasztag pozwoli nam odnaleźć wszystkie zdjęcia, które wezmą udział w konkursie. Uwaga, można zgłosić tylko jedno zdjęcie, ale można je opublikować w trzech wymienionych wyżej serwisach. Pamiętajcie, by post ze zdjęciem miał status „Publiczny”, bo w przeciwnym razie nie będziemy mogli go znaleźć.

Kiedy wyniki?

Rywalizacja rusza w chwili opublikowania tego wpisu i trwa do piątku, 19. października 2018 roku. Wyniki zostaną opublikowane w tym wpisie nie później jak do 21 października, do końca dnia. Wyniki zostaną też umieszczone na profilach Galaktycznego w mediach społecznościowych, żeby do każdego dotarła informacja.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia! Z regulaminem można zapoznać się w tym miejscu.

Partnerem konkursu jest Motorola.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *