YouTube to jedna z moich ulubionych aplikacji na urządzenia mobilne. Z racji tego, że nie oglądam TV, którą uważam za pralnię propagandy w jedną czy drugą stronę, na YouTubie mogę poczuć się jak u siebie. Subskrybuje masę podróżniczych kanałów, nie brakuje także tych technologicznych, a dzięki dużemu pakietowi danych mobilnych, które posiadam, mogę oglądać je praktycznie zawsze i wszędzie. Niestety, z racji tego że w ostatnim czasie zmieniłem Androida na iOS, z pewnymi przywilejami muszę się pożegnać. Nie skorzystam już z YouTube Vanced, ani nie będę mógł zapisać się na testy beta androidowej aplikacji, które właśnie ruszyły. 

W ostatnim czasie w aplikacji YouTube nieco się pozmieniało. Dodano tak zwany „dark-mode”, dzięki czemu używanie aplikacji późną porą nie jest już tak męczące dla naszych oczu. Wszystko to zostało jednak poprzedzone testami wyżej wymienionej funkcji wśród wybranego grona użytkowników.

Wiele wskazuje na to, że obecnie można na własne życzenie się do tego grona dopisać, przynajmniej będąc użytkownikiem platformy od Google. Firma z Mountain View rozpoczęła nabór na beta-testerów nieopublikowanych wersji aplikacji YouTube, do których można już się zapisać.

Zapisz się do beta-testów
aplikacji YouTube

Należy jednak pamiętać, że testowanie nowych wersji aplikacji to nie tylko frajda, ale często również liczne błędy, problemy i niedociągnięcia, które wypadałoby zgłosić deweloperom dla dobra całej społeczności. Pamiętajmy o tym, klikając w „Zostań Testerem”.

Główne zdjęcie pochodzi z serwisu Pexels

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *