Po problemach, które można określić jako czasowo-techniczne, w końcu udało się ogarnąć szósty odcinek podcastu Dwóch po dwóch. Miał się pojawić jak zwykle, czyli jakoś w weekend, ale ze względu na mój wyjazd i parę innych spraw, po prostu się nie udało. Długo by pisać, ale na szczęście już jest. Zapraszam do słuchania!

Najważniejsza informacja dotycząca podcastu jest taka, że w końcu udało się dodać Dwóch po dwóch Podcast do Apple Podcasts. Za pierwszym razem się nie udało, bo był problem z grafiką, ale teraz już jest, więc posiadacze iPhone’ów, iPadów i inny „aj” urządzeń mogą od teraz już nas słuchać.

O czym gadamy w tym odcinku?

00:00:01 – Wstęp i Apple Podcasts
00:02:08 – Cała prawda o Epic Games Store
00:19:31 – Lista ulubionych aplikacji na Androidzie
00:36:53 – na na naa na na naaa (trzeba go zmienić?)
00:36:56 – BlackBerry Hub
00:51:36 – Po co komu preorder?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Dwóch po dwóch Podcast: Odcinek #6 – Po co komu preorder?”

  • 20 grudnia 2018 at 11:47

    Ja się odniosę do tematu preorderów. Kupiłem w swoim życiu 3 preordery. Battlefield 3, który miał kilka błędów, jednak szybko zostały wyeliminowane i w gruncie rzeczy był to (i nadal jest) świetny zkaup. Battlefield 4, który miał masę błędów i tak naprawdę kilka miesięcy po premierze był w pełni grywalny i Wiedźmin 3, którego uwielbiam od początku. W zasadzie tylko trzecia wymieniona powyżej gra działała u mnie od początku do końca jak trzeba.