Dwa tygodnie temu razem z polskim oddziałem Geekbuying ruszyliśmy z konkursem, gdzie do zgarnięcia był głośnik Tronsmart Element T6 o wartości około 200 złotych. O głośniku mogliście więcej przeczytać w recenzji. Przyszedł w końcu czas na wyniki, więc odpowiemy na to najważniejsze pytanie – Kto wygrał głośnik?

Zanim jednak przejdziemy do konkretów, przeczytajcie jeszcze kilka zdań podsumowujących cały konkurs. Do konkursu przysłaliście bardzo dużo zgłoszeń, więc chwilę nam zajęło żeby je wszystkie przejrzeć. Było trochę w social media, było sporo w komentarzach pod recenzją, ale najwięcej przesłaliście jednak na konkursowego maila. Były krótkie odpowiedzi, było kilka wierszyków i ciekawych historyjek, były też zdjęcia i prace graficzne, więc możecie się tylko domyślać, że wybór nie był łatwy. Ale ostatecznie się udało. Zatem:

Zwycięzcą konkursu jest Pani Mirosława W.

Poniżej publikujemy zwycięską pracę konkursową:

„Głośnik potrzebny mi jest do aktów domowego sabotażu. Tak, właśnie. SA-BO-TA-ŻU.

Po pierwsze – z wyglądu to cudo przypomina puszkę piwa, mogłabym wiec wkurzać męża-krótkowidza, że podbieram mu jego zapasy złocistego trunku, choć na stole będzie tylko niewinny głośniczek.

Po drugie – mogłabym go straszyć, kiedy chrapie. Tylko straszenie działa. 😉 Już widzę te dowcipy z puszczaniem mu z głośnika schowanego pod łóżkiem strasznych dźwięków. Tak, mam 61 lat. I co z tego? Pożartować nie wolno? 😉

Po trzecie – długi czas pracy baterii idealnie nadaje się na różne ogródkowe sesje muzyczne. Ja kopię grządki, głośnik dźwiękiem kopie ciszę… Czy to nie piękna wizja na pracowite wiosenne popołudnie? 🙂

Po pierwsze, gratulujemy gorąco zwycięzcy i mamy nadzieję, że głośnik okaże się bardzo… pomocny. Po drugie, współczujemy trochę mężowi, mimo wszystko. Po trzecie, gratulujemy i dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w konkursie. Mogę obiecać, że takich akcji będzie więcej, już wkrótce.

I na koniec, małe ogłoszenie dla tych, którzy ciągle chcą mieć taki głośnik. Nadal działa kod NEFTNIVE, który obniża cenę do około 155 złotych.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *