Gameloft na oficjalnym profilu w serwisie Facebook opublikował zapowiedź swojej najnowszej gry. Producent gier na urządzenia mobilne znany jest z wielu znakomitych produkcji, ale ta która ma się pojawić w najbliższym czasie będzie wyjątkowa. Dlaczego? Będzie to pierwsza gra od Gameloft oparta na silniku Unreal Engine. 

Unreal Engine stworzony w 1998 roku przez Epic Games jest jednym z najpopularniejszych silników graficznych, wykorzystywanych po dziś dzień w wielu komputerowych i konsolowych grach. Przez te wszystkie lata powstały trzy wersje silnika, a na najnowszej – trzeciej – oparte są takie znakomite tytuły jak Medal of Honor, seria Gears of War, Borderlands czy Batman: Arkham City.

Na temat nowej gry Gameloftu jak na razie niewiele wiadomo. Na specjalnie utworzonej stronie na Facebooku możemy dostrzec wojownika z wielkim, zakrwawionym mieczem, który stoi nad przeciwnikiem. Widzimy także komunikat o bliżej nieokreślonej wskazówce, ukrytej na obrazku. Na samą myśl, że gra będzie wykorzystywać możliwości Unreal Engine, serce trochę szybciej bije. Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji, a jeśli takie się pojawią, na pewno przeczytacie o tym na stronie.

źródło: engadget.com 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *