Order & Chaos Online to bez wątpienia najlepsza gra MMORPG dostępna na urządzenia mobilne. Gameloft postanowił rozszerzyć swoją grę, zapowiadając w dosyć tajemniczy sposób spin-off o nazwie Heores of Order & Chaos.

Zapowiedź pojawiła się parę dni temu na oficjalnym kanale Gameloftu w seriwsie Youtube i od razu przykuła uwagę wielu mobilnych graczy. Film trwa zaledwie 29 sekund i ma nas przygotować na nadejście nowej gry. Niektórzy twierdzą, że gra wyglądem i rozgrywką może nawiązywać do popularnej gry League of Legends, znanej z komputerów.

Order & Chaos jest typową grą MMORPG z otwartym światem i wspaniałą grafiką 3D. Dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS w cenie nie przekraczającej 23 złote (cena zależna od kursu euro, obecnie w Google Play wynosi 22,29 złote). Gracz posiada kontrolę nad jedną wybraną postacią (ludzie i elfy z Zakonu lub orkowie i zombie z Chaosu), widzianą z perspektywy trzeciej osoby. Może używać czarów, umiejętności i broni do walki z przeciwnikami oraz wykonywać specjalne zadania (Questy).

Oczekuję, że w nowej wersji wiele elementów gry zostanie wzbogaconych. Gra już wkrótce będzie do pobrania w Google Play i App Store.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *