Didgeridoo! Africa – gra małego, polskiego teamu. Wczoraj miała miejsce premiera wersji beta nowej polskiej gry w sklepie Google Play. Mowa o Didgeridoo! Africa – grze która umili wam czas spędzony ze smartfonem. Produkcję można pobrać za darmo, reklamy nie są uciążliwe, a gra się świetnie.

Warto wypróbować tą produkcję – zwłaszcza, ze należy promować nowe, polskie zespoły. Jest całkowicie darmowa, aktualna wersja zapewnia zabawę na około piętnaście minut, lecz twórcy planują aktualizacje. W zamyśle twórców gra ma zawierać łącznie 99 poziomów (aktualnie jest ich 24), poziomy doświadczenia, przeciwników i możliwość walki z nimi za pomocą afrykańskiego instrumentu muzycznego (didgeridoo), poziomy doświadczenia oraz tryb endless.

Mimo iż produkcji jeszcze sporo brakuje do ukończenia, twórcy zdecydowali się na publikację wersji beta by wyłapać ewentualne bugi i niedociągnięcia ( i co za tym idzie – by podczas premiery gotowej wersji, gra nie sprawiała żadnych problemów). W razie znalezienia jakiegoś błędu autorzy proszą o kontakt. Niemniej jednak – warto pobrać tą grę i wspierać niezależnych programistów.

 Od siebie dodam, że gra jest naprawdę niezła, ciekawe projekty poziomów zapewniają nam długie godziny zabawy przy finalnej wersji. Niestety, na mojej platformie testowej (Samsung Galaxy Spica) tekstury w menu nie były wyświetlane prawidłowo. Wynika to jednak prawdopodobnie z niedokończonych sterowniki OpenGL w tym telefonie.

Android 1.6
lub wyższy
darmowa

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *