Zapewne każdy z Was zna popularną grę wyścigową GT Racing: Motor Academy od Gameloftu, która dostępna jest na urządzenia z systemem Android, iOS i bada. Francuski deweloper we współpracy z firmą Hyundai przygotował specjalną odsłonę gry o nazwie GT Racing: Hyundai Edition.

Gra jest od dzisiaj dostępna w Google Play na smartfony i tablety z systemem Android. Specjalna edycja jest całkowicie darmowa i daje nam szansę zasiąść za kierownicą dwóch najnowszych i rewolucyjnych samochodów koreańskiego producenta. Pierwszym z nich jest Hyundai Genesis Coupe, czyli doskonałe połączenie szybkości i mocy. Drugi to Hyundai i-oniq, czyli koncepcyjny samochód z sinikiem hybrydowym.

GT Racing sama w sobie jest uznawana za najlepszą symulacje wyścigów na urządzenia mobilne. Gra zapewnia znakomitą oprawę audio-wizualną i realistyczną fizykę jazdy. W wersji Hyundai Edition możemy ścigać się na torze w Monte Carlo i sprawdzić swoje umiejętności na zaśnieżonej drodze w Skandynawii.

Do poprawnego działania wymagane jest urządzenie z Androidem w wersji 2.2 lub wyższej. Przed pobraniem gry należy się upewnić, że jesteśmy podłączeni do sieci Wi-Fi, bo gra całkiem sporo – 610 MB.

źródło: facebook.com/gameloft

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *