Google Play to po App Store drugi pod względem wielkości market z aplikacjami na urządzenia mobilne. Firma z Mountain View poinformowała wczoraj, że ze sklepu pobrano już przeszło 25 miliardów aplikacji i postanowiła uczcić to wydarzenie, oferując „za grosze” kilkanaście godnych uwagi aplikacji.

Google Play - 25 miliardów pobrań
Google Play – 25 miliardów pobrań

Pierwszy miliard pobranych aplikacji pojawił się w 2010 roku. W połowie 2011 roku licznik pobrań wskazywał już liczbę 10 miliardów. Liczba ta rośnie w zastraszającym tempie i obecnie wynosi ponad 25 miliardów! Tak, tak 25 miliardów – tyle razy zostały pobrane aplikacje w Google Play.

Z okazji ustanowienia kolejnego rekordu, w promocji za jedyne 25 centów (około 80 groszy) znalazło się 14 aplikacji, które wcześniej kosztowały nawet kilkanaście złotych. Lista ta będzie zmieniać się codziennie. Aktualna lista z promocyjnymi grami i programami znajduje się poniżej:

W cenie 80 groszy można oczywiście pobrać każdą aplikację, ale patrząc na powyższą listę, warto zwrócić większą uwagę na  runtastic PRO, pakiet biurowy OfficeSuite Pro 6 i najnowszą część znakomitych wyścigów od Gameloftu – Asphalt 7: Heat.  Będą to z pewnością dobrze zainwestowane pieniądze.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *