Need for Speed: Most Wanted to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tej jesieni. Sequel wydanej w 2005 roku gry o tym samym tytule, cechuje się wciągającą rozgrywką, idealną fizyką jazdy oraz świetną oprawą audio-wizualną i już wkrótce pojawi się na komputery PC i konsole. Firma EA Mobile wydała krótki zwiastun gry stworzonej również z myślą o urządzeniach mobilnych i zapowiedziała jej premierę pod koniec października.

Już pod koniec tego miesiąca posiadacze takich urządzeń jak iPhone, iPad czy smartfony i tablety z Androidem, będą mieli okazję zagrać w kolejną część serii Need for Speed. Poniższy zwiastun trwa zaledwie 24 sekundy, ale wyraźnie pokazuje jak będzie wyglądać rozgrywka. Widzimy dynamiczne pościgi z policją, efektowne kraksy, zaawansowany system zniszczeń i świetną grafikę.

Mobilna wersja filmu

Przygotowaniem gry zajęło się studio Firemonkeys, które stanowi połączenie dwóch wiodących firm – Iron Monkey i Firemint. Fuzja doprowadziła do tego, że jest to teraz największe studio w Australii zajmujące się tworzeniem gier na platformy mobilne.

Ja już nie mogę się doczekać wydania gry Need for Speed: Most Wanted, za równo wersji „pecetowej” jak i mobilnej. A Wy?

źródło: phonearena.com 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *