Firma Madfinger Games udostępniła w Google Play otwartą betę gry Shadowngun: DeadZone, wersję z trybem multiplayer popularnej strzelanki. Gra dostępna jest za darmo i przeznaczona tylko na urządzenia wyposażone w układ nVidia Tegra 3.

Na obecną chwilę w grze mamy dostępne cztery grywalne postacie (Soldier, Mutant, Assassin, Dancer), ale na stronie Shadowgun w serwisie Facebook pojawiła się informacja, że już wkrótce postaci będzie więcej – między innymi robot o iminiu S.A.R.A, Sheriff Moregun, naukowiec Toltech Corps i Jessica „Widowmaker” Metzger.

Możemy wybrać dwa tryby gry – DeathMatch i Zone Control i zagrać na jedej z dwóch map – Assembly Hall i Invasion.  Do dyspozycji mamy szeroki wahlarz broni, gdzie znajdziemy między innymi karabin maszynowy Big Boy, SMG Bandit, snajperkę Vega, shotgun’a Mace czy pistolet plazmowy o nazwie Spate.

Gra Shadowgun: DeadZone jest dostępna w Google Play za darmo i mogą w nią zagrać posiadacze urządzeń z systemem Android (2.3.3 lub wyższy) i układem nVidia Tegra 3.


źródło: androidcentral.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Gra Shadowgun: DeadZone w wersji beta pojawiła się w Google Play”

  • LeszekK
    13 października 2012 at 16:21

    Na Nexusie 7 działa wyśmienicie 😀