Pierwszy raz o grze Real Football 2013 pisaliśmy w połowie września, gdy w sieci pojawił się film i kilka screenów prezentujących wygląd i możliwości gry. Wtedy data premiery nie była jeszcze znana. Teraz jest już inaczej, bo to właśnie wczoraj Real Football 2013 zagościł w Google Play.

Real Football 2013 to najnowsza część symulatora piłki nożnej na urządzenia mobilne, której producentem jest firma Gameloft. Gra charakteryzuje się dobrą grafiką, wysokim realizmem i wciągającą rozgrywką. Jest do ściągnięcia za darmo, lecz w grze zastosowano system mikro płatności.

Po raz pierwszy w historii gry Real Football, dzięki licencji FIFPro mamy dostęp do prawdziwych nazwisk i wizerunków ponad 3000 najlepszych piłkarzy. W grze mamy kilka trybów rozgrywki, a najciekawszym jest chyba ten, w którym przejmujemy kontrolę nad początkującym zespołem i rozwijamy go tak, by realizować z najlepszymi.

Grę możemy zainstalować na urządzeniach z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej. Trzeba zarezerwować sobie sporo miejsca na dane, bo do pobrania jest 839 MB.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *