Angry Birds Star Wars to nowa gra od Rovio, która swoją premierę ma mieć już 8 listopada. Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć niespełna półminutową zapowiedź gry. Zazwyczaj bywa tak, że po krótkiej zapowiedzi czas na trochę dłuży gameplay i nie inaczej było tym razem. Wczoraj finlandzka firma udostępniła kolejny film, prezentujący rozgrywkę w grze.

Styl rozgrywki w nowej odsłonie „Wściekłych Ptaków” jest taki, do jakiego firma Rovio zdążyła nas już przyzwyczaić (wykluczając Angry Birds: Space, gdzie dochodziły wariacje z grawitacją). Naszym zadaniem jest wystrzeliwanie ptaków w taki sposób, by zniszczyć budowle i pokonać wrogów znajdujących się po drugiej stronie ekranu.

Mobilna wersja filmu

W Angry Birds Star Wars, jak sama nazwa wskazuje dochodzą elementy stricte związane z Gwiezdnymi Wojnami. Czerwony ptak (Luke Skywalker) może zrobić niezłą demolkę mieczem świetlnym, a ptak różowy (Księżniczka Leia) pokonać wrogie jednostki laserem. Nie zabraknie także walker’ów AT-AT czy Ludzi Pustyni.

Z pewnością w Angry Birds Star Wars będzie się grało równie przyjemnie jak w poprzednie części, co trochę odkrywając nowe elementy zapożyczone z Gwiezdnych Wojen. Premiera już za nieco ponad tydzień. Czekacie?

źródło: androidcentral.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *