Szkoda, że polski oddział Samsunga nie bierze przykładu od swoich zagranicznych kolegów. Dwa dni temu pisaliśmy, że Samsung w USA przygotował dla wszystkich posiadaczy Galaxy S III i Galaxy Note II noworoczną promocję, gdzie mogą zgarnąć zupełnie za darmo etui flip Cover i kilka tagów TecTile. Teraz czas na Indie, gdzie tamtejszy oddział rozdaje karty pamięci, pakiety rozrywkowe i 3GB paczki z danymi.

Promocja dotyczy trzech urządzeń – Samsunga Galaxy S Duos, Galaxy Ace Duos i Galaxy S III. Wszyscy, którzy zakupili na terenie Indii jeden z wymienionych smartfonów po 10 grudnia, mają szansę otrzymać między innymi karty microSD o pojemności nawet 32 GB.

Zasady są podobne jak w przypadku amerykańskiej promocji, gdzie trzeba udać się na specjalną stronę i wprowadzić numer IMEI urządzenia wraz z niektórymi danymi klienta.

Pula nagród obejmuje karty pamięci microSD (32 GB dla Galaxy S III, 16 GB dla S Duos i 8 GB dla Ace Duos), 50 Gb darmowej przestrzeni w serwisie Dropbox, pakiety rozrywkowe (100 godzin kanałów telewizyjnych, 200 filmów) i darmowe pakiety danych do 3 GB u operatorów.

źródło: samsungpromo.in via sammyhub.com

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Indie: Darmowa karta pamięci i inne gratisy przy zakupie Galaxy S Duos, Galaxy S III i Galaxy Ace Duos”

  • Czytelnik M.
    31 grudnia 2012 at 17:48

    Z całym szacunkiem do redaktorów. Czy w tym zasranym kraju ktoś dał Wam coś za darmo? ! Wszystko tu jest drozsze telefony jak przekraczaja polska granicę to jakieś cuda się dzieją bo dwukrotnie drożeją. Ale przecież jestesmy tak zamoznym krajem ze nas stać ludzie zarabiaja az 500 euro miesięcznie! !! Więc po co mieli by coś dawać. Hahaha ten kraj to kpina