Tęskniliście za kolejnymi newsami dotyczącymi przyszłych tabletów Samsunga? Już spieszę z pomocą. Od kilku tygodni krążą po sieci informacje, że koreańska firma zamierza na MWC 2013 zaprezentować 3. generację tabletów Galaxy Tab. Im bliżej targów, tym więcej się potwierdza. Tym razem tablet pojawił się na stronie jednego z benchmarków.

Tablet oznaczony jako GT-P3200 został sklasyfikowany w wynikach na stronie programu GLBenchmark. Jak pokazują dane w tabeli, tablet działa pod kontrolą systemu Android 4.2.1, ma ekran o rozdzielczości 1280×800 pikseli i procesor o maksymalnym taktowaniu 1500 MHz i grafikę Mali-400MP.

glbenchmark-gt-p3200-wynik

Nie wiadomo jakiej przekątnej będzie ekran, ale mówi się o 7 lub 8 calach (ja osobiście stawiam na tą pierwszą opcje). Taktowanie procesora i rodzaj GPU zdradza także zastosowany w urządzeniu układ, którym może być dwurdzeniowy lub czterordzeniowy Exynos 4. Patrząc również na oznaczenie modelu (GT-P3200) możemy się domyślać, że mamy do czynienia z tabletem wyposażonym w modem 3G.

Zaczyna się robić ciekawie. Z niecierpliwością czekamy na targi MWC, które już za niecały miesiąc.

źródło: GLBenchmark via Gadgetian

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *