Sklep Google Play kilka razy do roku z okazji np. Świąt, bądź jak byliśmy świadkami kilka miesięcy temu – 25 miliardów pobrań organizuje duże, czasem kilkudniowe promocje. Jest to świetna okazja do nabycia za przysłowiowe grosze programów czy gier, które na co dzień kosztują kilka, a nawet kilkadziesiąt złotych.

Często jednak deweloperzy przeceniają swoje produkty, co z powodu braku przeznaczonej do tego zakładki w sklepie jest ciężkie do zauważenia. W tym wypadku bardzo przydatna staje się aplikacja o nazwie AppSales.  Wszystkie przecenione aplikacje z łatwością można w niej odnaleźć.

appsales-01

Aplikacje są podzielone w zależności  od dnia którego zostały wydane. Obok każdej widnieje nowa i stara cena oraz procentowa obniżka. Po kliknięciu w aplikację a następnie jej nową cenę zostajemy bezpośrednio przekierowani do sklepu Google.

appsales-02

Interfejs AppSales jest niezwykle przemyślany, wyglądem nawiązuje do układu Holo. W ustawieniach możemy zdefiniować filtry oraz kategorie, wedle których będą wyszukiwane aplikacje. Ciekawym dodatkiem są notyfikacje o pojawieniu się nowych promocji z częstotliwością wcześniej przez nas ustaloną.

Jedyną wadą jest język angielski aplikacji ale nie powinno to być przeszkodą w obsłudze, ponieważ jest ona bardzo intuicyjna.

google-play-pobierz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Lubicie promocje w Google Play? Aplikacja AppSales to coś dla Was”