SwiftKey to jak dotąd jedna z najbardziej popularnych klawiatur dla systemu Android. Dokładnie dziś trafia do Sklepu Play nowa wersja tej klawiatury – SwiftKey 4. Sama aktualizacja wnosi bardzo dużo zmian i poprawia błędy, które występowały we wcześniejszych wersjach. Jedną z najważniejszych zmian jakie wnosi jest funkcja o nazwie Flow.

Pewnie wielu z Was kojarzy klawiaturę o nazwie Swype, prawda? – funkcja Flow działa na podobnej zasadzie, ale według mnie o wiele lepiej od konkurencji. Taki sposób wprowadzania wyrazów wymaga trochę wprawy, lecz z czasem przyzwyczaimy się do niego, a pisanie maili czy SMS’ów będzie dla nas przyjemnością.

W aktualizacji ulepszono słowniki oraz system autokorekty, dzięki czemu klawiatura jest jeszcze szybsza, wygodniejsza i po prostu lepsza względem wcześniejszych wersji. Jedynym minusem tej aplikacji jest to, że zajmuje aż 18 MB, co na pozór może być problemem dla posiadaczy smartfonów z małą ilością pamięci wewnętrznej.

Klawiatura SwiftKey 4 dostępna jest w Sklepie Play w formie aktualizacji dla tych, którzy zakupili wcześniejszą wersję. Jeżeli jednak nie kupiliście wcześniej tej klawiatury, będziecie musieli zapłacić równo 5.00 złotych za pełną wersję lub pobrać wersję Free za darmo. Z wersji darmowej można korzystać przez okres jednego miesiąca.

SwiftKey 4 – pełna wersja:

Pobierz aplikację z Google Play

SwiftKey 4 – wersja darmowa:

Pobierz aplikację z Google Play

Działanie klawiatury SwiftKey 4 można zobaczyć na poniższym filmie, który został przygotowany przez producenta.

A Wy jesteście już po aktualizacji? Jak podoba Wam się nowy sposób wprowadzania tekstu? Czekamy na wasze wrażenia w komentarzach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “SwiftKey 4 – aktualizacja dodająca funkcję Flow trafia do Sklepu Play (wideo)”

  • Alus
    21 lutego 2013 at 08:06

    Testowałem na flow i powiem, że swype przy tym to zabawka która często się myli. Moim zdaniem warto zapłacić te kilka złotych, jedynie co mnie irytuje, to brak wersji przesuniętej na lewą bądź prawą stronę dla telefonów typu Note, LG VU, Xperia Z etc.