Iron Man to między innymi seria filmów fabularnych tworzonych na podstawie komiksów wydawnictwa Marvel Comics. Daję głowę, że osoby lubiące tego typu „klimaty” na pewno oglądały chociaż jedną odsłonę tego filmu. A jest ich trzy – dwie, które już mieliśmy szansę ujrzeć na dużym ekranie i trzecia, która już niebawem bo w drugiej połowie kwietnia wkroczy do kin. Gameloft, gigant branży gier mobilnych zapowiedział na 25 kwietnia premierę swojego najnowszego tytułu o nazwie Iron Man 3, gry która pojawi się między innymi na system Android i będzie należeć do gatunku „endless runner’ów”.

Do gier typu „endless runner” należy między innymi gra o nazwie Temple Run i stanowi jedną z najpopularniejszych produkcji należących do tego gatunku. W mobilnej odsłonie Iron Man’a 3 będziemy musieli zatem zbierać cenne żetony i bonusy, które wykorzystamy potem do zakupu lepszego sprzętu. Przydadzą się także do podniesienia umiejętności, dzięki czemu będziemy mogli lepiej i szybciej reagować na przeszkody i skuteczniej walczyć z wrogami.

Twórcy aby podkręcić nieco atmosferę przed oficjalną premierą gry, już teraz udostępnili materiał w postaci krótkiego trailer’u. Muszę przyznać, że najnowszy tytuł Gameloft’u pod względem graficznym prezentuje się całkiem nieźle. Możecie przekonać się o tym sami – wystarczy włączyć poniższy filmik.

Iron Man 3 znajdzie swoje miejsce nie tylko na systemie od Google, ale też na iOS od Apple. Firma Gameloft twierdzi, że tytuł pojawi się równocześnie na obydwu platformach, lecz znając problemy z dotrzymaniem tego typu obietnic (z którymi zresztą mieliśmy już kilka razy do czynienia) może to być różnie. Mam jednak wielką nadzieję, że firma dotrzyma słowa i Iron Man 3 pojawi się 25 kwietnia na obydwu platformach jednocześnie, Androidzie i iOS.

Jeszcze nic nie wiadomo na temat ceny najnowszej gry Gameloft’u. Patrząc jednak w przeszłość i na inne propozycje francuskiej firmy, Iron Man 3 może na wstępie kosztować kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt złotych.

źródło: OperationAndroid

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Gameloft zapowiada grę Iron Man 3 na Androida – premiera 25 kwietnia”

 • klik
  1 kwietnia 2013 at 12:50

  A jutro się dowiemy że to prima aprilis

  • Krzysztof Nawrot
   1 kwietnia 2013 at 13:38

   Nie, nie nic z tych rzeczy. Wiadomość o grze pojawiła się nieco wcześniej. Widać to z resztą w źródle – 27.03