Targi IFA 2013, które odbędą się już niebawem w Berlinie zapowiadają się nad wyraz ciekawie. Jedną z najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych rzeczy jest z pewnością premiera nowego przedstawiciela serii Galaxy Note – Samsunga Galaxy Note III. Patrząc na wszystkie informacje, które cały czas gdzieś tam poruszają się po sieci, niewątpliwie jest na co czekać. Czego dowiadujemy się tym razem?

Zapewne dla wielu osób nie jest już tajemnicą, że Samsung Galaxy Note III pojawi się na targach IFA 2013, a na sklepowych półkach zawita prawdopodobnie na przełomie września i października. System Android 4.3 Jelly Bean zadomowił się już na wszystkich modelach z serii Nexus i trafił też na „googlowską” wersję Galaxy S 4. Wszyscy inni producenci na pewno nie próżnują i starają się jak najszybciej przygotować aktualizację do najnowszej odsłony systemu Google dla swoich urządzeń. Wygląda na to, że tym pierwszym może być Samsung.

Na oficjalnym koncie @SamMobiles opublikowano wiadomość, która wskazuje na to, że Samsung Galaxy Note III będzie posiadał Androida 4.3 Jelly Bean na pokładzie, od razu po wyjęciu z pudełka. Oznacza to więc, że prace nad optymalizacją autorskiej nakładki TouchWiz pod Androida 4.3 Jelly Bean dobiegają końca. Co ciekawe, informacja została oznaczona tagiem #CONFIRMED, przez co można uznać ją jako prawie oficjalną.

Jak wiadomo, serie Galaxy Note i Galaxy S to te, które zawsze stoją jako pierwsze w kolejce po najnowsze aktualizacje i obie są aktualizowane mniej więcej w podobnym czasie. Jeżeli więc informacja okaże się prawdziwa i Samsung Galaxy Note III rzeczywiście pojawi się na rynku z Androidem 4.3 Jelly Bean, to być może już w październiku każdy posiadacz Samsunga Galaxy S 4 i Galaxy Note II osobiście będzie mógł poznać wszystkie cechy najnowszej odsłony systemu od Google. A Wy co o tym wszystkim myślicie? Podzielcie się spostrzeżeniami w komentarzach.

źródło: Twitter

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy Note III od razu z Androidem 4.3 Jelly Bean?”

  • klik
    10 sierpnia 2013 at 22:08

    Oby wyszedł od razu z 4.3 bo wtedy s4 też od razu dostanie i później od razu s3 i note 2;)