Wszystko wskazuje na to, że Samsung szykuje dla nas kilka nowych i odświeżonych aplikacji, które zapewne zobaczymy w nadchodzących smartfonach. Kilka dni temu pisałem o programie Life Times, który jest czymś na wzór rozbudowanego pamiętnika, a teraz możecie zobaczyć jak będzie wyglądać interfejs nowego S Voice, S Health i WatchON.

WatchON, S Voice, S Health [źródło: SamMobile]
WatchON, S Voice, S Health [źródło: SamMobile]

Samsung w przypadku każdego topowego urządzenia ogromną wagę przywiązuje do oprogramowania, gdzie zawsze możemy znaleźć nowe, często innowacyjne funkcje i aplikacje. Możemy być pewni, że nowe rozwiązania pojawią się także razem z Galaxy S 5, czego idealnym przykładem jest wspomniana już aplikacja Life Times. To jednak nie wszystko, bo jak wynika z najnowszych informacji, Samsung odświeży sporą ilość usług i programów, które znany z dotychczasowych smartfonów.

Nowy S Voice [źródło: SamMobile]
Nowy S Voice [źródło: SamMobile]

S Voice, S Health i WatchON – zrzuty ekranów z tych aplikacji w ciągu ostatnich kilku dni wyciekły do sieci i można zauważyć, że wszystkie przeszły niemałą metamorfozę. Interfejs użytkownika w programach teraz wydaje się nieco bardziej płaski, stonowany, co w gruncie rzeczy zostało uwarunkowane przez Google, tak by aplikacje pasowały do Androida 4.4 KitKat. Póki co niewiele wiadomo o nowych funkcjach, ale możemy doszukać się na screenach poprawionego interfejsu jak chociażby zakładka Running w odświeżonym programie S Health, gdzie obok mapy i podstawowych danych wyświetlają się też przyciski do kontroli odtwarzacza muzyki.

[nggallery id=216]

Ciekawe zmiany szykują się też w usłudze WatchON, która oczywiście oprócz zmian czysto wizualnych, co możemy zauważyć na screenach, będzie tak samo działać i wyglądać zarówno na smartfonach jak i tabletach. Jak może wiecie, do tej pory na niektórych urządzeniach (Galaxy Tab 3) była to aplikacja Peel Smart Remote, a w Galaxy Note 3 usługa WatchON. Teraz obydwie te aplikacje zostaną ujednolicone.

[nggallery id=215]

Wszystkie zrzuty ekranu pochodzą z urządzenia SM-G900H, którym być może jest Samsung Galaxy S 5.

źródło: SamMobile [1],[2], Twitter, YouTube

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *