Samsung odświeża wygląd swoich systemowych aplikacji, które zapewne poznamy razem ze smartfonem Galaxy S 5 i innymi przyszłymi urządzeniami. Pisałem o tym dwa dni temu, gdy do sieci trafiły zrzytu ekranu z nowych wersji programów takich jak WatchON, S Health i S Voice. Dzisiaj możemy przyjrzeć się bliżej tej ostatniej, bo pojawiły się kolejne screeny.

s-voice

Producenci muszą dostosować wygląd swoich aplikacji do Androida 4.4 KitKat ze względu na wymogi jakie postawił wyszukiwarkowy gigant Google. W efekcie interfejs programów został mocno uproszczony, jest bardziej minimalistyczny, co mogliśmy zobaczyć parę dni temu w przypadku WatchON, S Health czy S Voice. Taka zmiana jednak nie zawsze wychodzi na lepsze i mnie osobiście nowy design tego ostatniego programu jakoś nie podszedł do gustu.

[nggallery id=219]

Podobne zdanie o wyglądzie nowej wersji S Voice mają redaktorzy serwisu SamMobile, którzy udostępnili sporą ilość screenów z aplikacji. Okazuje się jednak, że nowy S Voice nie został odświeżony tylko wizualnie, ale też szybciej rozpoznaje głos użytkownika, co jest jak najbardziej na plus.

Jeszcze nie zostało oficjalnie potwierdzone z jakim urządzeniem zostaną zaprezentowane nowe aplikacje, ale wiele wskazuje na to, że będzie to Samsung Galaxy S 5 (no bo jak nie on to co?).

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Pojawiły się kolejne screeny z nowej wersji S Voice”

  • Majk
    5 lutego 2014 at 22:27

    W Polsce ktoś z tego korzysta? ;P

  • tasman
    5 lutego 2014 at 23:15

    Co z tego, że wygląd odświeżony, jak polskiego języka nie ma, i tak jak napisałeś, nie koniecznie jest on ładny.